Pk, 19.08.2022.

ASV aizturēta sieviete, kura, pārģērbusies par medmāsu, centās nozagt jaundzimušo

Apollo.lv
ASV aizturēta sieviete, kura, pārģērbusies par medmāsu, centās nozagt jaundzimušo
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Rabbitmindphoto/ Shutterstock

Pret kādu sievieti Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) tiek izvirzītas apsūdzības par mēģinājumu slimnīcā nozagt jaundzimušo, vēsta medijs "Insider".

Policija 14. jūlijā, ap pulksten 10.30 tika brīdināta, ka slimnīcā ienākusi sieviete, kura uzdevusies par darbā nesen pieņemtu medmāsu. Viņa nokļuva slimnīcas nodaļā, kurā atradās jaundzimušie. 

Aizdomās turētā ir 23 gadus vecā Džesenija Mirona, kura, iekļuvusi slimnīcas telpās, paņēma zīdaini, ar kuru pameta medicīnas iestādi. 

Slimnīcas darbinieki pirms apsardzes izsaukšanas mēģināja sievieti aizkavēt, taču viņai tāpat izdevās aizbēgt.

Nākamajā dienā sieviete tika arestēta savā dzīvesvietā. Tiesa noteikusi drošības naudu viena miljona dolāru (aptuveni 980 tūkstoši eiro) apmērā. Policija stāsta, ka dzīvesvietā tika atrastas dažādas lietas, kuras varētu uzskatīt par pierādījumiem, taču kādas lietas tieši - policija neatklāj. 

26. jūlijā viņa stājas tiesas priekšā. Sievietei draud līdz pat astoņu gadu cietumsods, gandrīz 10 tūkstoši eiro naudas sods vai pat abi soda mēri.

21. jūlijā policijā vērsās vēl kāda paciente, kura apgalvoja, ka aizdomās turētā piedāvājusies viņas bērnu nogādāt uz medicīniskajām procedūrām. No piedāvājuma māmiņa bija atteikusies, tādēļ tajā dienā laupītāja pameta slimnīcu bez mazuļa.

Lai gan publiski netiek norādīts nozieguma motīvs, taču ASV Nacionālais pazudušo un ekspluatēto bērnu centrs paziņoja, ka zīdaiņu nolaupīšanas gadījumi ir reti un tos parasti veic cilvēks, kurš ir zaudējis savu bērnu vai dažādu apstākļu dēļ nespēj mazuli radīt.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu