FOTO ⟩ Grīziņkalnā ceturtdienas vakarā "L’elegante Pop-Up Picnic"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ieskats  „L'elegante Pop–Up Picnic” 2022 norisē
Ieskats „L'elegante Pop–Up Picnic” 2022 norisē Foto: Jānis Škapars/TVNET

Ceturtdien, 28. jūlijā, jau astoto gadu norisinājies baltais pop-up pikniks, kas šogad notika Rīgā, Grīziņkalnā. Piedāvājam ielūkoties krāšņajos attēlos no pasākuma.

Ik vasaru pikniks ir gaidīts notikums, kas daudziem tā dalībniekiem ir kļuvis par skaistu satikšanās tradīciju. Šogad, pēc 2 gadu "reģionālās tūres", piknikotāji atkal tieksies Rīgā. Vakara gaitā pasākuma viesus sagaidīs dzīvās mūzikas koncerts, DJ, dejas un, kā ierasts, arī dažādi pārsteigumi no pasākuma partneriem.

Foto: Baltais pop-up pikniks

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu, - nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā. Šī skaistais notikums ir kļuvis par īpašu un gaidītu vasaras tradīciju.

"Šajos astoņos pasākuma pastāvēšanas gados mēs visi esam piedzīvojuši ļoti mainīgus laikus un notikumus - no ļoti strauja ikdienas dzīves ritma līdz brīdim, kad visa pasaule pēkšņi apstājās. Šie notikumi vēl stiprāk ir likuši apzināties, cik svarīga vērtība ir ģimene, draugi, kopā būšana un prieks par esošo mirkli," saka pasākuma producente un rīkotāja Gunta Skalberga.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu