"Nekliedz, sagriezīšu tavu seju!" Jēkabpilī sieviete piedzīvojusi vardarbīgu uzbrukumu

Apollo.lv
Foto: Alexey Lysenko/Shutterstock

Pagājušajā nedēļā ārkārtīgi nepatīkamā situācijā nonāca Jēkabpils iedzīvotāja Ludmila - sievietei Auseklīša ielā nepazīstams vīrietis uzbruka ar nazi, vēsta ReTV.

Ludmila stāsta, ka gājusi pa ielu, kad uz Auseklīša ielas viņai garām pagājis kāds svešs vīrietis. Svešinieks esot skrējis sievietei pakaļ, pielicis Ludmilai pie sejas nazi un teicis, lai viņa nekliedzot, citādi sagriezīs sievietei seju.

"Kad viņš mani panāca, uzreiz sagrāba aiz matiem un vilka mani – nezinu, uz kurieni. Nazi pēc tam man pielika pie sāna, lai es nekliedzu. Lai viņš man neiegrieztu sānā, es pati turēju ar roku nazi. Šokā pat nejutu, ka sagriezu roku. Man slimnīcā sašuva trīs pirkstus," stāstīja Ludmila.

Uzbrukums noticis ap plkst. 22.30, kad ielas bija tukšas, taču piepeši parādījās garāmgājēji. To ieraugot, uzbrucējs lika, lai sieviete viņu apskauj.

Ludmilu izglāba Žanna, kura tajā brīdī gāja garām un iesaistījās, lai palīdzētu.

Žanna stāstīja, ka ieraudzījusi, ka vīrietis ir pievilcis sev cieši klāt kādu sievieti. "Es vēl biju nedaudz tālāk, viss izskatījās nevainīgi un mīļi – nodomāju, ka pārim mīlestība. Kad biju jau tuvāk, garām gāja pusaudži un teica, ka tur kaut kas notiek. Es biju neuzmanīga, jo runāju pa telefonu. Kad ieraudzīju, ka viņš sievieti tur aiz matiem, piegāju un prasīju, kas notiek. Viņš atbildēja, lai es pazūdu, ka tā ir viņa sieva."

Žanna nenoticēja vīrieša teiktajam un prasīja, lai viņš laiž sievieti vaļā, ko viņš brīdi vēlāk arī izdarīja. "Sieviete izrāvās, aizbēga uz otru pusi. Es pie viņas piegāju un prasīju, vai policiju izsaukt? Viņa atbildēja – jā, labāk izsauciet! Bet uzbrucējs aizgāja uz to pusi. Nesteidzīgi, mierīgi aizgāja."

Žanna izsauca mediķus un policiju, Ludmila tika aizvesta uz slimnīcu, bet policisti tā arī neatrada noziedznieku. Valsts policijā informē, ka ir sākts kriminālprocess un turpinās vīrieša meklēšana.

Video: ReTV sižets

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu