Liene Šomase: Pēdējo divu gadu laikā esmu piedalījusies 20 bērēs un arī pati esmu skatījusies nāvei acīs

Apollo.lv
Liene Šomase: Pēdējo divu gadu laikā esmu piedalījusies 20 bērēs un arī pati esmu skatījusies nāvei acīs
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Liene Šomase.
Liene Šomase. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Dziedātāja, bērnu un jauniešu radošās studijas vadītāja Liene Šomase raidījumā "Iečeko slavenību" atklāj, ka dzīves laikā piedzīvojusi tik daudz, ka cilvēku stulbums viņu nebiedē.

Dziedātāja ir atklāta un teic, ka reizēm cilvēki pret viņu izturas nievājoši. Viņa arī atgādina šī gada ziemā nepatīkamo atgadījumu, kad nācās skaidroties policijā par savu darbu.

"Man bija tāda situācija, ka uz studijas "Facebook" lapu man atsūtīja vēstuli ar aicinājumu no inspektores ierasties uz sarunu, jo par mani iesniegta anonīma sūdzība par to, ar kādām metodēm es strādāju ar bērniem. 

Kāda sieviete bija nopirkusi priekšapmaksas karti un ierakstījusi kaut kādu interesantu tekstu ar aicinājumu pārbaudīt manu darbību, jo tas, ko es darot, neesot normāli. Viņa uzskatot, ka man ir psiholoģiskas problēmas. 

Ejot pie inspektores, Šomase esot kārtīgi uzcirtusies: "Iepūtu labākās smaržas un uzkrāsoju sarkanas lūpas. Inspektore teica, ka es varēju arī nenākt, taču es gribēju dzirdēt tās sievietes balsi. Beigu beigās man to nedeva noklausīties."

Šis gadījums gan nav spējis izsist Lieni no sliedēm. Viņa stāsta, ka dzīvē piedzīvotais viņu ir stiprinājis:

"Pēdējo divu gadu laikā esmu piedalījusies 20 bērēs. Arī es pati esmu skatījusies nāvei acīs – man bija ļoti sarežģītas dzemdības. Kad dzima Gabriela, man bija ķeizargrieziens un man stājās sirds. Es tiešām redzēju to gaismu tuneļa galā.

Tā bija mana atdzimšana. Ņemot vērā piedzīvoto, uz cilvēku stulbumu tagad es skatos ļoti viegli."

Viņa atzīst, ka ne vienmēr tiek saprasta: "Es esmu cilvēks, kurš jau bērnības domā ārpus kastes. Es ļoti mīlu dzīvi. Noteikti daļai mūsu sabiedrības to ir grūti saprast. Bet es turpināšu to darīt."

Pirms septiņiem gadiem Šomase lēma paiet malā no aktīvās koncertdzīves, neskatoties uz to, ka, kā pati saka, viņai bijis viss. "Iemesls ir tāds, ka man bija veģetatīvā distonija, es pazudu, es sadegu. Man nekad nav mērķis bijis būt populārai, lai gan desmit gadu vecumā pie spoguļa iztēlojos, ka esmu slavena dziedātāja, un pēc desmit gadiem es stāvēju uz skatuves ar Raimondu Paulu un nesapratu, kā tas ir iespējams."

Kā zināms, Šomase jau vairākus gadus nav izdevusi jaunu mūziku, taču sociālajos tīklos regulāri publisko dažādus spirituālus ierakstus, ar mērķi iedvesmot savus sekotājus. Tiesa, dziedātājas sekotāji tos uztver ar divējādām sajūtām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu