"Liverpool" Anglijas Superkausa mačā uzvar Mančestras "City"

"Liverpool" futbolisti sestdien, 30. jūlijā, Lesterā uzvarēja Anglijas Superkausa duelī un izcīnīja pirmo titulu sezonā.

Liverpūlieši ar 3:1 (1:0) pārspēja pēdējo gadu principiālo pretinieci Mančestras "City".

Pirmie vārti tika gūti 21. minūtē, kad pēc Mohameda Salāha piespēles Trenta Aleksandra-Arnolda ārpus soda laukuma robežām sistā bumba atrada ceļu vārtos, tai ceļā uz mērķi skarot "City" aizsargu Nātanu Akē.

Mača 70. minūtē "City" izlīdzināja rezultātu, kad Fils Foudens pēc paša sitiena aktīvi nospēlēja pret pretinieku vārtsargu Adrianu, kas Hulianam Alvaresam ļāva ieraidīt bumbu vārtos. Alvaresam šī bija debija Mančestras komandā oficiālajās spēlēs un vārtu gūšanai viņam vajadzēja vien 12 minūtes.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas deviņas minūtes, Rubens Diašs savā soda laukumā nospēlēja ar roku un pāris minūtes vēlāk nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja Salāhs.

Punktu uzvarai liverpūlieši pielika kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad pēc Salāha centrējuma Endrū Robertsons ar galvu nolika bumbu pa sitienam Darvinam Nunjesam, kurš panāca 3:1. Arī Nunjesam šī bija pirmā oficiālā spēle savā komandā.

Dažas minūtes vēlāk Ērlings Holanns norībināja vārtu pārliktni.

"Liverpool" Anglijas Superkausu ieguvusi 16 reizes, tikpat, cik Londonas "Arsenal". Visvairāk reižu - 21 - šajā mačā uzvarējusi Mančestras "United".

Jaunā premjerlīgas sezona sāksies jau nākamajā nedēļas nogalē.