FOTO ⟩ Ieskats, kā top un kas gaidāms pašmāju seriāla "Nemīlētie" jaunākajā sezonā

Apollo.lv
Ieskats, kā top un kas gaidāms pašmāju seriāla "Nemīlētie" jaunākajā sezonā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau vairāk nekā mēnesi notiek pašmāju seriāla "Nemīlētie" jaunākās, piektās sezonas filmēšana, tas jau rudenī atkal priecēs skatītājus nākamās paaudzes televīzijas "Go3" un kanāla TV3 ekrānos. Piedāvājam ielūkoties seriāla filmēšanas aizkulisēs.

Skarbs sižets, negaidīti pavērsieni un lielisks aktieru sastāvs ieraus seriāla notikumu virpulī arī šajā sezonā. Seriālu, kā ierasts, caurvīs stāsts par mīlestību, sabiedrības morāli un spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē. Jaunajā sezonā tiks vilkta ļoti plāna robeža starp dzīvību un nāvi, draudzību un nodevību, patiesību un meliem. Kurš kuru – tāds ir jautājums, uz kuru mēģināsim rast atbildi šajā sezonā, pastāsta seriāla producente Ieva Salceviča.

"Šajā sezonā skatītājus sagaida daudz negaidītu pavērsienu un nodevība uzglūnēs ik uz stūra. Seriālā ienāks jauni tēli un veidosies jaunas attiecības. Cauri saspringtiem un nervus kutinošiem notikumiem mīsies mīlestība un jauni jūtu uzplaukumi," par jauno sezonu teic Salceviča.

"Filmēšanas process ir spraigs, bet netrūkst arī komisku brīžu, kas palīdz pārvarēt sarežģītos brīžus," tā Salceviča.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu