S, 20.08.2022.

Vasaras izskaņā Igaunijā tiks atvērts pirmais "Ikea" veikals

LETA
Vasaras izskaņā Igaunijā tiks atvērts pirmais "Ikea" veikals
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: FotograFFF/Shutterstock

Vasaras beigās Igaunijā tiks atvērts pirmais "Ikea" veikals. 30 tūkstošu kvadrātmetru lielais veikals atradīsies netālu no Tallinas, Kurnas ciematā, vēsta uzņēmums.

No 25. augusta veikala klientiem vienuviet būs pieejami ap 9000 dažādu mājas labiekārtošanas risinājumu un interjera priekšmetu. Veikala telpās atradīsies arī Zviedru restorāns, kas vienlaicīgi varēs uzņemt aptuveni 400 klientus un servēs brokastu, pusdienu un vakariņu piedāvājumu.

"Šodien sākam laika atskaiti līdz pirmā "Ikea" veikala atklāšanai Igaunijā. Tajā pircējiem piedāvāsim pilnu "Ikea" pieredzi - iedvesmojošas ekspozīcijas un ap 9000 dažādu preču, ko uzreiz iegādāties, zinošus darbiniekus, kas konsultēs klientus, kā arī bērniem - rotaļu zonu.

Pēc veikala atvēršanas vēl vairāk Igaunijas iedzīvotāju būs iespēja iegadāties "Ikea" mājokļa labiekārtošanas risinājumus par pieejamām cenām," norāda "Ikea" vadītājs Baltijas valstīs Aians Striklends.

Veikals būs atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Līdz šim "Ikea" Igaunijā piedāvāja e-komercijas pakalpojumus, kā arī darbojās preču pasūtīšanas un saņemšanas punkts Tallinā un plānošanas studija Igaunijas otrajā lielākajā pilsētā Tartu. Igaunija bija viens no pirmajiem tirgiem, kurā "Ikea" savu darbību vispirms uzsāka digitāli.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu