Maksima Galkina uzstāšanās kļuvusi par interneta hitu. Sabiedrība izsaka domas par dzirdēto

Apollo.lv
Maksima Galkina uzstāšanās kļuvusi par interneta hitu. Sabiedrība izsaka domas par dzirdēto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Instagram/Konts

Ceturtdienas, 4. augusta, krievu humorista Maksima Galkina uzstāšanās Dzintaru koncertzālē burtiski uzkarsēja internetu. Kas par dzirdēto sakāms sociālo tīklu lietotājiem?

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka Galkins, atklājot ceturtdienas, 4. augusta, izrādi Dzintaru koncertzālē, pārsteidza sanākušos ar uzrunu latviešu valodā.

"Labvakar, dārgie draugi. Es sāku mācīties latviešu valodu, jo tagad Krievija uzmanīgi seko līdzi visam, ko saku koncertos. Tāpēc es šodien runāšu un jokošu tikai latviski. Tagad redzu, ka daudzi latvieši ir nobijušies, ka jokošu tikai latviski. Bet neuztraucieties. Jums blakus sēž krievi - viņi vispār nesaprot, kas te notiek un par ko viņi ir samaksājuši," jokoja Galkins.

Kā zināms, Galkins publiski paudis stingru nostāju, ka ir pret Krievijas sākto karu. Viņš turpina atbalstīt Ukrainu, daļu no pasākumos gūtajiem ienākumiem ziedojot Ukrainas bēgļiem.

"Kā Krievijas Federācijas pilsonis uzņemoties līdzatbildību par notiekošo, palīdzību Ukrainas bēgļiem uzskatu par savu pienākumu," atklāja humorists.

Foto: Viesi ierodas uz Maksima Galkina uzstāšanos

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu