Sv, 2.10.2022.

Sākta resoriskā pārbaude par humorista Galkina koncerta traucēšanu

LETA
Sākta resoriskā pārbaude par humorista Galkina koncerta traucēšanu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Maksims Galkins koncertzālē „Dzintari”
Foto: Maksims Galkins koncertzālē „Dzintari” Foto: Jānis Škapars/TVNET

Valsts policija (VP) sākusi resorisko pārbaudi par svētdien Dzintaru koncertzālē notikušā humorista Maksima Galkina koncerta traucēšanu.

Ap plkst.21 policija saņēma izsaukumu uz Dzintaru koncertzāli saistībā ar konfliktu starp diviem apmeklētājiem, aģentūra LETA noskaidroja VP Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Izbraucot uz notikuma vietu, tika noskaidrots, ka viens no konfliktā iesaistītajiem vīriešiem ar savu uzvedību traucējis citiem koncerta apmeklētājiem skaitīties koncertu.

Konflikta laikā, iespējams, personai arī nodarīti miesas bojājumi. Saistībā ar miesas bojājumu nodarīšanu policijā pieņemts lēmums par atteikšanos sākt administratīvo procesu, jo cietušais nevēlējās vērsties ar iesniegumu. Savukārt saistībā ar koncerta traucēšanu sākta resoriskā pārbaude.

Policijas rīcībā esošā informācija neliecina, ka konflikta iemesls būtu Krievijas sāktais karš Ukrainā vai nacionālas domstarpības.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka ceturtdien, 4. augustā Dzintaru koncertzāles apmeklētājus pārsteidza Galkina stāvizrāde, kurā viņš pārsteidza pūli ar uzstāšanos latviešu valodā.

Maksims Galkins, atklājot izrādi, pārsteidza sanākušos ar uzrunu latviešu valodā.

"Labvakar, dārgie draugi. Es sāku mācīties latviešu valodu, jo tagad krievi uzmanīgi seko līdzi visam, ko saku koncertos.

Tāpēc es šodien runāšu un jokošu tikai latviski. Tagad redzu, ka daudzi latvieši ir nobijušies, ka jokošu tikai latviski. Bet neuztraucieties. Jums blakus sēž krievi - viņi vispār nesaprot, kas te notiek un par ko viņi ir samaksājuši," jokoja Galkins.

Pēc tam, kad Krievija sāka karu pret Ukrainu, Galkins ar sievu Allu Pugačovu un bērniem ir pametis Krieviju un ir viena no retajām šīs valsts izklaides industrijas zvaigznēm, kas ieņem asi nosodošu pozīciju pret savas valsts agresīvo politiku. 

Viņš turpina atbalstīt Ukrainu, daļu no pasākumos gūtajiem ienākumiem ziedojot Ukrainas bēgļiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu