Regulāri publiskoto kailfoto dēļ Britnijas Spīrsas dēli atsakās ar viņu tikties

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Amerikāņu dziedātājas Britnijas Spīrsas bijušais vīrs un bērnu tēvs Kevins Federlains publiski izteicies par ģimenes savstarpējām attiecībām. Abi dēli jau vairākus mēnešus nav satikuši savu mammu, un tam ir pamatots iemesls.

Federlains intervijā izdevumam "Daily Mail" atklāja, ka viņa un Spīrsas dēli - 16 gadus vecais Šons un 15 gadus vecais Džeidens paši izvēlējušies netikties ar mammu.

"Puiši ir nolēmuši ar viņu netikties. Ir pagājuši pāris mēneši, kopš viņi pēdējo reizi redzējās. Viņi arī pieņēma lēmumu nepiedalīties viņas kāzās," atklāj Federlains.

Kā zināms, Spīrsa trešo reizi apprecējās šā gada jūnijā. Viņas vīrs ir 28 gadus vecais aktieris Sems Asgarijs, ar kuru viņu vieno romantiskas attiecības kopš 2016. gada. 

Spīrsas bijušais vīrs neslēpa, ka lielu lomu dēlu izvēlē spēlē sociālie tīkli un Spīrsas aktivitātes tajos. Kā zināms, Spīrsa regulāri dalās ar kailfoto.

"Ir grūti noskatīties uz to visu un to izdzīvot. Šī ir grūtākā lieta, ar ko man nācies saskarties," tā Federlains. 

Spīrsa drīz vien reaģēja uz bijušā vīra izteikumiem, vietnē "Instagram" publiskojot savu versiju. "Man skumji dzirdēt, ka bijušais vīrs apspriež manas un dēlu attiecības. Kā mēs zinām, audzināt pusaugu zēnus nekad nav viegli. Mani satrauc fakts, ka iemesls ir mans "Instagram". Tas notika vēl pirms "Instagram"... Es viņiem devu visu. Viss, kas man ir sakāms. Sāpīgi."

Spīrsa saviem sekotājiem arī atgādināja, ka viņa daudzus gadus bija tēva aizbildniecībā. "Mani kontrolēja un uzraudzīja teju 15 gadus. Man vajadzētu darīt daudz vairāk, nekā tikai dauzīties pa pludmali kailai kā mazam bērnam."

Par Sema Asgarija vārdiem Spīrsa saka: "Viņa apgalvojums par bērnu atsvešināšanos nav pamatots, un ir bezatbildīgi izteikt šo paziņojumu publiski. Puikas ir ļoti gudri, viņiem drīz būs 18 gadi, lai viņi paši pieņemtu lēmumus, un viņi galu galā sapratīs, ka “grūtākais” visā patiesībā ir viņu tēvs, kurš 15 gadus nav bijis diez cik labs paraugs."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka ģimene nav vienīgā, kas raizējās par popzvaigznes sociālo tīklu saturu, arī viņas fanus izbrīna regulāri publiskotās kailbildes. Izskan tādi komentāri kā, piemēram: "Kas, pie velna, notiek?", "Skumjākais ir tas, ka pat viņas vīrs nevar viņai palīdzēt", "Man viņu ir žēl", "Kāpēc? Vienkārši kāpēc?", "Šķiet, ka kaut kas joprojām nav kārtībā".

Tāpat vēstīts, ka Spīrsa un Asgarija kāzu ceremonija notika šī gada 9. jūnijā Spīrsas mājas pagalmā Tauzandoksā, Kalifornijā.

Spīrsa un Asgarijs saderinājās 2021. gada septembrī pēc aptuveni piecu gadu attiecībām. Šī gada aprīlī pāris paziņoja, ka gatavojas kļūt par vecākiem, taču Spīrsa piedzīvoja spontāno abortu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu