FOTO ⟩ Vairākiem "radošiem" transportlīdzekļu vadītājiem nākas atvadīties no tehniskās apskates uzlīmes (13)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: CSDD/Facebook.com/Publicitātes foto

Svētdien, 7. augustā, VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" pārstāvji sadarbībā ar Valsts policija veica kārtējo transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli uz ceļa. Rezultātā septiņiem motocikliem un septiņām automašīnām nācās atvadīties no tehniskās apskates uzlīmes, savukārt viena automašīna šķīrās no savām numura zīmēm, "Apollo.lv" informēja CSDD.

CSDD norāda, ka motocikliem bija pārsniegts izplūdes sistēmas trokšņu līmenis, neatbilstošs numura zīmes novietojums, neatbilstošas gaismas ierīces (demontēti virzienrādītāji u.c.).

Savukārt automašīnām - pārsniegts trokšņu līmenis, neatbilstošas gaismas ierīces, aptumšoti logi, aizliegta bremžu sistēmas pārbūve (hidrauliskā rokas bremze), ziņo CSDD.

Pārbaude tika veikta Mežciema apkārtnē, liecina ieraksts soctīklos.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka Valsts policija sociālās kampaņas "Smaga kāja izraisa nāvi! Nespied gāzi grīdā." ietvaros no šodienas līdz 14.augustam īstenos ātruma kontroles pasākumus uz Latvijas autoceļiem visos Latvijas reģionos.

Lai gan Eiropā un pasaulē arvien plašāk tiek izmantoti tehniskie līdzekļi satiksmes pārkāpumu fiksēšanai, tostarp ātruma pārsniegšanu, ir novērots, ka policijas ekipāžu klātesamība uz ceļa ir viens no efektīvākajiem disciplinējošiem faktoriem un sekmē ātruma pārkāpšanas gadījumu samazināšanos, motivējot autobraucējus sekot līdzi atļautajam ātrumam.

Tāpēc tiks organizētas policijas pārbaudes ar mērķi atturēt transportlīdzekļu vadītājus no atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas, vienlaicīgi vēršot uzmanību uz sekām, kas var iestāties pārkāpuma rezultātā.

Komentāri (13)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu