Apturēta Latvijas un Krievijas vienošanās par sadarbību tūrisma jomā

LETA
Apturēta Latvijas un Krievijas vienošanās par sadarbību tūrisma jomā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Zābaki un koferis. Ilustratīvs attēls
Zābaki un koferis. Ilustratīvs attēls Foto: Evija Trifanova/LETA

Apturēta Latvijas un Krievijas valdību vienošanās par sadarbību tūrisma jomā, liecina Ārlietu ministrijas paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Minētā vienošanās tika parakstīta Maskavā 2010.gada 20.decembrī, bet apturēta šā gada 1.augustā.

LETA jau ziņoja, ka 1.augustā apturēta arī Latvijas un Krievijas vienošanās par ekonomisko sadarbību un Latvijas un Krievijas vienošanās par abu valstu pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu.

Savukārt 16.maijā tika apturēta Latvijas un Krievijas valdību līguma par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem un tā protokola darbība.

Tāpat 16.maijā tika apturēta Latvijas un Krievijas valdību vienošanās par Latvijas teritorijā dzīvojošo Krievijas militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu sociālo aizsardzību 13.panta darbība.

Vienošanās 13.pants paredzēja, ka saskaņā ar starptautisko praksi Latvija nodrošina memoriālo būvju un karavīru masu apbedījuma vietu sakopšanu, labiekārtošanu un saglabāšanu valsts teritorijā, kā arī neliek šķēršļus mirušo militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu apglabāšanai un apbedīšanas rituālu veikšanai.

Tādā pašā veidā Krievijas puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu