C, 29.09.2022.

Šovu zvaigzne Agrita iepazīstina ar savu jauno sirdsāķīti, kurš ir 20 gadus jaunāks

Apollo.lv
Šovu zvaigzne Agrita iepazīstina ar savu jauno sirdsāķīti, kurš ir 20 gadus jaunāks
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Ģimene burkā" zvaigzne Agrita Bindre-Blumenaua plašākai publikai beidzot atrāda savu jauno sirdsāķīti, kurš ir 20 gadus jaunāks. Viņa neslēpj, ka pēc publiskās šķiršanās no vīra un bērnu tēva Jāņa vasarā atkal satuvinājās, bet jau atkal nācās vilties.

Šova "Ģimene burkā" jaunākajā sērijā Agrita iepazīstina skatītājus ar savu jauno brūtgānu Jāni Bumbieru, kurš savaldzinājis viņas sirdi un kuru dēls Marks jau sauc par tēti. 

"Es nāku no Valdemārpils, bet pēdējos divus mēnešus dzīvoju Jelgavā," atklāj Agritas jaunais draugs.

"Ar Agritu iepazinos klubā,

es viņu ieraudzīju, kaut ko zināju [par viņu], bet baigi daudz ne, un tad es viņai sāku rakstīt. Vārds pa vārdam, un 3. vai 4. jūnijā mēs pirmo reizi satikāmies," iepazīšanās stāstu atklāj Jānis.

21 gadu vecais kavalieris jau paspējis satuvināties ar Agritas atvasēm. "Ar bērniem sākumā nebija nekāda kontakta, bet, laikam ejot, atradām kopīgu valodu un viss notiek!" tā Jānis. "Man patīk bērni, un bērniem laikam patīku es."

"Kā viss atrisināsies tālāk, es šobrīd pateikt nevaru.

Negribētos viņu saukt par potenciālo patēvu, jo vārds "patēvs" vienkārši ir briesmīgs pats par sevi. Bet mana nostāja ir tāda, ka tēvs ir cilvēks, kas audzina bērnus un ir līdzās," uzskata Agrita.

Kā izrādās, Agrita jau vasarā publicējusi kopbildi ar jauno sirdsāķīti, taču to pamanījuši vien vērīgākie, jo kopbilde ar Jāni bija paslēpusies bilžu galerijā.

Šovu zvaigzne neslēpj, ka vasaras sākumā satikusies ar īsto bērnu tēvu, lai izrunātu lietas, kas saistītas ar abu atvasēm, taču abi pamanījās satuvināties - gājuši uz randiņiem un Agrita atvērusi savu sirdi. Tomēr atkal nācās vilties - viņa sociālajos tīklos pamanījusi, ka vīram jau pie sāniem atkal cita. 

"Pārmetumi ir man sev, es viņam neko nepārmetu. Es pārmetu, ka es biju tik naiva, ka es viņam kārtējo reizi uzticējos un viņš mani atkal piečakarēja," tā Agrita.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pēc šķiršanās no vīra un bērnu tēva Agrita sāka jaunu dzīvi, pastiprinātu uzmanību pievēršot savam izskatam. Lai atbrīvotos no liekā svara, viņa lēma par labu bariatrijai jeb kuņģa samazināšanas operācijai. Un nu atbrīvojusies no vairāk nekā 50 kilogramiem. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu