No 15. augusta būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos

LETA
No 15. augusta būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tiltam pār Gauju Strenčos uzbūvēti jauni dzelzsbetona laidumi
Tiltam pār Gauju Strenčos uzbūvēti jauni dzelzsbetona laidumi Foto: Renārs Koris

No pirmdienas, 15. augusta, līdz piektdienai, 19.augustam, būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos, izņemot maršrutu autobusus, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

No 15.augusta līdz 19.augustam būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos uz reģionālā autoceļa Smiltene-Strenči, kur notiks pagaidu tilta demontāžas darbi, kuru laikā no plkst.6 līdz 22 satiksme būs slēgta, bet pa nakti tilts būs atvērts satiksmei.

Izņēmums būs maršruta autobusu satiksme, kas notiks bez ierobežojumiem, atbilstoši grafikam. Visam pārējam transportam jāizmanto apbraucamie ceļi.

LVC informē, ka no Rīgas puses Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera-Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

No Smiltenes puses Gaujas labajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera-Smiltene (P18) (virzienā uz Valmieru), tālāk braucot pa Valmieras apvedceļu un Valmieras šoseju (A3) uz Strenčiem.

Savukārt no Valkas puses Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa Valmieras šoseju (virzienā uz Valmieru), turpinot ceļu pa Valmieras apvedceļu un autoceļu Valmiera-Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

LVC aicina autovadītājus pievērst uzmanību ceļazīmēm un plānot papildu laiku ceļā.

Remontdarbi uz vēsturiskā tilta pār Gauju pie Strenčiem notiek kopš 2021.gada vasaras, vienlaikus ar tiem Smiltenes pusē, ap 700 metru posmā aiz tilta, pārbūvē autoceļu P25. Darbus veic SIA "8 CBR" par līgumcenu 1 657 941 eiro no valsts budžeta līdzekļiem. Pārbūves projekta autors ir SIA "Projekts 3", būvuzraudzību veic SIA "Būvju profesionālā uzraudzība".

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu