T, 28.09.2022.

FOTO ⟩ Paziņoti trīs skaistākie īpašumi Jūrmalā

Paziņoti trīs skaistākie īpašumi Jūrmalā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jūrmalas pašvaldība/Publicitātes foto

Par skaistākajiem Jūrmalā atzīti trīs īpašumi Zemeņu, Mazajā dzirnavu un Palangas ielā, informēja pašvaldība.

Konkursā "Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums 2022" īpašumi tika vērtēti četrās grupās - individuālās dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu nami, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, uzņēmumu teritorijas.

Individuālo dzīvojamo māju grupā par skaistāko īpašumu atzīts Svetlanas Sjarki īpašumu Zemeņu ielā, Santas Siliņas īpašumu Mazajā Dzirnavu ielā un Ineses Kokares īpašumu Palangas ielā.

Šo īpašumu dārzos esot pārdomātas detaļas teritorijas un vizuālā noformējuma plānošanā un jūtams saimnieku ieguldījums, regulāri kopjot un pilnveidojot dārzu.

Daudzdzīvokļu namu kategorijā goda plāksne par skaistāko īpašumu piešķirta Turaidas ielas 19 kvartāla apsaimniekotājam SIA "Senču sils" un Dzintaru prospekta 36 apsaimniekotājam SIA "Ordo Property Management".

Šie īpašumi izcēlušies ar pārdomātu un labiekārtotu iekšpagalma telpu un rūpīgi koptiem apstādījumiem, kuru dekorativitāte ir aktuāla un mainīga atbilstoši gadalaikam.

Uzņēmumu teritoriju grupā pateicības raksts piešķirts SIA "Regumino" par tirdzniecības centra "Liedags" teritorijas uzturēšanu un kopšanu, piedaloties sakopta pilsētas koptēla veidošanā.

Pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību grupā goda plāksni saņēma Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestāde "Austras koks".

Konkurss "Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums" norisinās vairākus gadus, un tā mērķis ir godināt skaisti sakoptu Jūrmalas dārzu īpašniekus un uzturētājus, kā arī veicināt Jūrmalas iedzīvotāju vēlmi piedalīties kopējās pilsēttelpas uzturēšanā un ainaviski pievilcīga pilsētas vizuālā tēla veidošanā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu