O, 29.11.2022.

VIDEO ⟩ "Lieciet man mieru!" Aktrise Linarte reaģē pēc tvitera "cepiena" par vegānismu un depresiju

Apollo.lv
"Lieciet man mieru!" Aktrise Linarte reaģē pēc tvitera "cepiena" par vegānismu un depresiju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: Tik Tok/ minska_minska/ Apollo.lv kolāža

Pēc aktrises Marijas Linartes publiskotā video sociālajos tīklos, kur viņa runā par savu problemātisko sejas ādu un kāda kolēģa komentāru, ka tas viņai no gaļas neēšanas, mikroblogošanas vietnē "Twitter" sākās spraigas diskusijas, kurās iesaistījās arī ārsts. Aktrise dažas dienas pēc "cepiena" reaģē ar jaunu video. 

Linarte nu jau dzēstajā video dalījās ar pieredzes stāstu: "Man agrāk bija lielas problēmas ar sejas ādu, tagad tā vairs nav, bet man šodien darbā viens kolēģis pateica, ka man esot slikta seja, citēju, - jo es neēdu gaļu. Because I'm vegan (jo esmu vegāne - lat.). Un es tagad esmu okei, bet, pieņemsim, ja viņš man to būtu pateicis pirms mēneša, diviem, kad es biju superdziļā depresijā, tas būtu beidzies, iespējams, superbēdīgi. Kāpēc es šito saku - nesakiet nevienam šādas lietas! Jūs, pirmkārt, nezināt, kas ar cilvēku notiek, līdz ar to jūs varat nodarīt ļoti lielu ļaunumu. Otrkārt, ļaujiet cilvēkiem būt! Citu cilvēku sejas, ķermeņi, nekas nepieder nevienam citam, izņemot viņiem pašiem," video atklāj Linarte.

Viņas galvenā stāstījuma ideja bija - ļaujiet cilvēkiem būt, bet skaļāko rezonansi izraisīja anesteziologa, reanimatologa Roberta Fūrmaņa "Twitter" ieraksts: "Riskēju tapt aprakts ar "Twitter" komentāriem. Vegānisms un depresija - savstarpēji korelējošas situācijas. Gadās, kad pirmais noved pie otrā. Cilvēks nav radīts, lai ietu galējībās. Visam jābūt sabalansētam."

Pēc Fūrmaņa ieraksta sociālajos tīklos izcēlās asas diskusijas un uz notikušo reaģējusi arī pati Linarte. "Par kaut kādu video, kurā es saku, ka būtība ir tāda - nedarām citam pāri un neaiztiekam citus - tas ir aizgājis līdz tam, ka "man ir depresija, jo es neēdu gaļu".

Pirmkārt, draugi, man depresija bija stipri, stipri pirms es pārstāju ēst gaļu, sāksim ar to.

Otrkārt, nav nekāda otrkārt. Vienkārši - veee. Vispār, lieciet arī man mieru!" nobeidzot video ar smiekliem, sacīja aktrise.

@minska_minska

♬ original sound - MARIJA LINARTE
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu