Zelenskis aicina iedzīvotājus netuvoties Krievijas militārajiem objektiem Krimā un okupētajās teritorijās

LETA
Zelenskis aicina iedzīvotājus netuvoties Krievijas militārajiem objektiem Krimā un okupētajās teritorijās
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Iznīcināta Krievijas militārā bāze Krimā.
Iznīcināta Krievijas militārā bāze Krimā. Foto: AP/Scanpix

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis Krimas un citu okupēto teritoriju iedzīvotājus aicinājis netuvoties Krievijas militārajiem objektiem, kur tiek glabāta munīcija un ekipējums.

"Katru dienu un nakti mēs redzam ziņas par sprādzieniem okupantu īslaicīgi ieņemtajā teritorijā. Es lūdzu visus mūsu iedzīvotājus Krimā, mūsu valsts dienvidos, okupētajos Donbasa un Harkivas apgabala reģionos būt ļoti uzmanīgiem.

Lūdzu, netuvojieties Krievijas armijas militārajiem objektiem un visām tām vietām, kur viņi glabā munīciju un ekipējumu, kur atrodas viņu štābi," teikts Zelenska videovēstījumā.

Pēc viņa teiktā, sprādzieni īslaicīgi okupētajās teritorijās var notikt dažādu iemeslu dēļ.

"Konkrēti citēju pašu okupantu definīciju "nolaidība". Bet tiem visiem ir viena nozīme: okupantu loģistikas, viņu munīcijas, militārās un citas tehnikas, komandpunktu iznīcināšana glābj mūsu cilvēku dzīvības.

Jo mazāk būs iespēju okupantiem darīt ļaunu un nogalināt ukraiņus, jo ātrāk mēs varēsim izbeigt šo karu ar mūsu zemes atbrīvošanu," pavēstīja Zelenskis.

"Un rinda šajās dienās, lai izbrauktu no Krimas uz Krieviju pāri tiltam, pierāda, ka absolūtais vairums teroristiskās valsts pilsoņu jau saprot vai vismaz jūt, ka Krima nav viņu vieta," piebilda prezidents.

Otrdien no rīta sprādzienos Krimā tika nodarīti postījumi elektropārvades apakšstacijai un iznīcināta liela Krievijas munīcijas noliktava, kā arī nodarīti postījumi dzelzceļam Džankojas rajonā.

Vēlāk tika ziņots arī par sprādzieniem militārās aviobāzes teritorijā Simferopoles rajonā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu