T, 28.09.2022.

Zodiaka zīmju labākās īpašības, kuras līdzcilvēki vērtē visaugstāk

Apollo.lv
Zodiaka zīmju labākās īpašības, kuras līdzcilvēki vērtē visaugstāk
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: fizkes/ Shutterstock

Astrologi nosauc labākās katras Zodiaka zīmes īpašības, kuras citu acīs tiek visaugstāk novērtētas.

Auns - drosme

Auni tiek novērtēti ar spēju izcelties citu vidū un ka spēj uzņemties atbildību. Auna zīmē dzimušie parasti rīkojas strauji, neanalizējot situāciju. Daži viņus uzskata par impulsīviem un neapdomīgiem, taču tas Aunu nemaz neuztrauc, drīzāk glaimo. Auna zīmē dzimušie zina: lai gūtu panākumus, nepieciešama bezbailība un drosme, un Auni nevēlas mainīt šīs īpašības.

Vērsis - pārliecība

Vērsis ir uzticams cilvēks, no kura ir atkarīgi citi, taču Vērši vēlas, lai apkārtējie cilvēki būtu lojāli un godīgi. Vērša zvaigznājā dzimušie nekad nenosodīs, tāpēc viņi sev apkārt meklē kādu, kuriem var uzticēties. Viņi dzīvo pēc principa - nekad neprasi otram to, ko pats neesi gatavs dot.

Dvīņi - intelekts

Intelekts ir tas, kas Dvīņus definē, tāpēc viņi vienmēr meklē cilvēku, ar kuru nav garlaicīgi un ar kuru kopā veidojas interesantas sarunas. Radošums, humors un inovācijas ir Dvīņu vērtības, bez kurām nav iespējams veidot attiecības un kuras Dvīņi vienmēr meklē apkārtējos cilvēkos.

Vēzis - intuīcija

Vēzis vienmēr zina, kā citi jūtas, pirms viņi kaut ko saka. Vēža zīmē dzimušie var nekavējoties izdomāt veidus, kā citiem palīdzēt. Viņi ir gādīgi un izjūt vajadzību pēc kāda, kuram nepieciešama palīdzība. Dvīņi paļaujas uz instinktu, lai apturētu iespējamos nākotnes konfliktus, tādējādi pasargājot sevi no sekām.

Lauva - augstsirdība

Lauvas ir dāsni, daloties gudrībā, mīlestībā un materiālā bagātībā ar citiem. Lai arī Lauvas mēdz būt aizņemti cilvēki, viņi nekad neatteiks palīdzību citiem. Lauvas zīmē dzimušie tiek uzlūkoti kā labi cilvēki, kuriem ļoti rūp citi, un tādas pašas īpašības Lauvas meklē apkārtējos cilvēkos.

Jaunava – pašpietiekamība

Jaunavas lepojas ar sevi un savām spējām. Viņi jūtas ļoti labi, kad kaut ko sasniedz paši saviem spēkiem. Būdami neatkarīgi un spējīgi paši atrisināt savas problēmas, Jaunavas nevēlas ieskaut sevi ar cilvēkiem, kuri pastāvīgi lūdz palīdzību, lai gan vienmēr ir gatavi palīdzēt. Jaunavas nejūt vajadzību būt atkarīgiem no citiem, lai būtu apmierināti ar sevi.

Svari - taisnīgums

Svari uzskata, ka svarīgākās īpašības, kas cilvēkam var būt, ir lojalitāte un taisnīgums. Svariem patīk paskatīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem, un visvairāk viņus nomoka aizspriedumi un netaisnība. Lai gan Svaru zīmē dzimušajiem nepatīk strīdēties, viņi vienmēr cīnās par to, kam tic. Svari citus netiesā, un viņiem nepatīk, ka kāds tiesā viņus.

Skorpions - stimulācija

Skorpioniem nepieciešams pastāvīgi citus izaicināt, provocēt un stimulēt. Viņos mīt liela enerģija, īpaši uz lietām, kas liek aizrauties. Skorpioniem nepatīk garlaicīgas kompānijas un letarģiski cilvēki. Skorpioni pastāvīgi pilnveidojas un mīl sevi pilnveidot, darot to, kas palīdz augt kā personībai.

Strēlnieks - neatkarība

Strēlniekiem nepatīk palikt vienā vietā, viņi vienmēr jūt nepieciešamību kaut ko izpētīt. Viņi meklē brīvu partneri, kurš saprot piedzīvojumu nepieciešamību. Viņiem nepatīk būt ne no viena atkarīgiem, pat ja neatkarība prasa daudz laika un pūļu.

Mežāzis - apzinīgums

Mežāži rūpējas par citiem un viņu vajadzībām vairāk nekā par sevi. Mežāži ir uzticami un ļoti pacietīgi, un vienmēr cenšas visu sakārtot. Viņi prot ieklausīties savā sirdsapziņā, vienmēr darot to, ko jūt, un citi zina, ka Mežāži nekad nedarīs neko sliktu speciāli.

Ūdensvīrs - pieņemšana

Ūdensvīriem šķiet, ka viņiem apkārt ir cilvēki, kuri vienmēr pieņems un atbalstīs, it īpaši, ja izmēģinās kaut ko jaunu. Ūdensvīriem nepatīk kritika, un viņi prot katrā cilvēkā saskatīt unikālu personību. 

Zivis - humors

Zivis tic, ka humors var palīdzēt pārdzīvot grūtākos laikus. Viņu tuvumā vajag cilvēkus, kuri prot baudīt dzīvi. Zivis ir radoši un talantīgi cilvēki, bet humors  palīdz dziedēt visas brūces.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu