FOTO, VIDEO ⟩ Ar košu koncertu Rīgā ukraiņu dziedātāja Loboda atklāj savu labdarības pasaules koncerttūri

Apollo.lv
Ar košu koncertu Rīgā ukraiņu dziedātāja Loboda atklāj savu labdarības pasaules koncerttūri
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

14. augustā uz "Wondersalas" skatuves ar vērienīgu koncertu uzstājās ukraiņu dziedātāja Svetlana Loboda. Māksliniece ar šo lielkoncertu atklāja savu labdarības pasaules koncerttūri.

"Šodien es dziedāšu jums un tiem cilvēkiem, kuri atrodas dažādās pasaules malās, jo kara dēļ viņi visi zaudēja savas mājas, savus tuviniekus un radiniekus. Es dziedāšu tiem, kuri ir taisnības pusē. Tāpēc ka vienmēr taisnība ir tiem, kas sargā savu ģimeni, savu māju un savu valsti," teica dziedātāja.

Loboda iestājās pret karu kopš tā pirmās dienas, pārveidoja savu ofisu par brīvprātīgo štābu, kā arī sāka sociālo psiholoģiskās palīdzības projektu "Loboda Help Center". Tāpat dziedātāja ziedoja vairāk nekā 10 miljonu grivnu (267 tūkstoši eiro) palīdzībai savai valstij, kā arī aktīvi palīdzēja savai dzimtajai pilsētai Irpiņai.

Apritējuši pieci mēneši, kopš Loboda atsāka savu koncertdarbību. "Es ļoti ilgi nevarēju atrast spēkus atgriezties uz skatuves, jo laiks regulāri tika veltīts brīvprātīgajam darbam, palīdzībai Ukrainas sievietēm un bērniem. Esmu ļoti priecīga, ka uzstājos tiem cilvēkiem, kuri pārdzīvo par to, kas notiek manā valstī, tieši tāpat kā es, un tās ir neaizmirstamas emocijas," par koncertu Rīgā izsakās Loboda. 

"Pateicoties šādiem koncertiem, es varēšu palīdzēt daudzām cietušām ģimenēm - daļa no koncerta iegūtajiem līdzekļiem jau tika pārskaitīta uz fondu "Dusha" manas dzimtās pilsētas Irpiņas atbalstam," tā Loboda.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka dziedātāja, glābjoties no kara, ir apmetusies Latvijā. Viņa intervijā ar RUS TVNET teica: "Manas mājas ir tur, kur ir manas saknes, kur esmu dzimusi un augusi, kur ir mana ģimene un draugi. Šobrīd Ukrainā notiek karš, un daudzas sievietes ar bērniem ir pieņēmušas sev smagu lēmumu – uz laiku aizbraukt no Ukrainas prom, tur, kur bērnu dzīvības netiek apdraudētas."

Foto: Rīgā uzstājas ukraiņu dziedātāja Loboda.

Dziedātājas pavadošajā sastāvā spēlē latviešu mūziķi, un gatavošanās jaunajai programmai norisinājās tieši Latvijā. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu