P, 28.11.2022.

KNAB veicis kriminālprocesuālās darbības arī VID un aizturējis vairākas personas

LETA
KNAB veicis kriminālprocesuālās darbības arī VID un aizturējis vairākas personas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
KNAB. Ilustratīvs attēls
KNAB. Ilustratīvs attēls Foto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) otrdien veicis kriminālprocesuālās darbības vairākos objektos, tostarp Valsts ieņēmumu dienestā (VID), un aizturējis vairākas personas, aģentūrai LETA apstiprināja KNAB.

KNAB 2.jūnijā sācis kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 320.panta aizdomās par iespējamu kukuļņemšanu lielā apmērā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Otrdien veiktas neatliekamās kriminālprocesuālās darbības vairākos objektos, tostarp VID.

Kriminālprocesa laikā aizturētas trīs personas, un vēl divām personām ir tiesības uz aizstāvību. Tiesa lēmusi par apcietinājuma piemērošanu divām personām. KNAB nekomentēja vai starp šīm piecām personām ir amatpersonas. Aģentūra LETA gan pārliecinājās, ka birojā minētā Krimināllikuma norma kopumā attiecas uz amatpersonām kā kukuļņēmējiem, bet privātpersonām kā līdzdalībniekiem.

KNAB pašlaik veic aktīvāko izmeklēšanas procesa fāzi, iegūstot un nostiprinot pierādījumus, tāpēc plašāku informāciju par kriminālprocesu nevarot atklāt.

KNAB pateicas Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai un VID Iekšējās drošības pārvaldei par kriminālprocesā sniegto atbalstu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu