Grupa "Prāta vētra" priecē savus fanus un paziņo, ka turpinās koncertturneju arī 2023. gadā (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Jānis Škapars/TVNET

2023. gada 22. jūlijā "Prāta vētra" turpinās koncertturneju "Gads bez kalendāra" ar koncertu Liepājā. 

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka koncertturneja "Gads bez kalendāra" šovasar pulcēja ap 110 tūkstošiem skatītāju Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī un Rīgā, kas bija neaizmirstams laiks gan "Prāta vētrai", gan klausītājiem.

"Mēs joprojām esam koncerttūres sajūtās un tādēļ nolēmām iepriecināt gan sevi, gan klausītājus, atzīmējot kalendārā 2023. gada 22. jūliju jau tagad. Paldies visiem sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kuri jau uzreiz bija gatavi ar mums doties ceļojumā un sākt plānot Liepājas koncertu!

Apsolām, ka koncertā būs ne mazums pārsteigumu, noteikti līdz tam tiksim arī pie kādas jaunas melodijas, kurai dziedāt līdzi!" par plānoto stāsta "Prāta vētra".

2023. gadā Liepājā jau trešo reizi "Prāta vētra" pulcēs gan liepājniekus, gan pilsētas viesus stadionā "Daugava". "Liepājas koncertus baudām dubultā - vienmēr esam uzņemti ļoti sirsnīgi, un Baltijas jūras tuvums turpat aiz sienas arī nākamgad būs tieši laikā! Jau gaidu kalendārā apvilkto 22. jūliju," pauž "Prāta vētra" solists Renārs Kaupers.

Foto: publicitātes

Foto: "Prāta vētra" koncerts "Gads bez kalendāra" Mežaparka Lielajā estrādē

Biļetes var iegādāties mājaslapā www.eKase.lv un TC Spice. Visa aktuālā informācija par grupu pieejama mājaslapā www.pratavetra.lv.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu