Sv, 10.12.2023.

FOTO ⟩ Pašmāju slavenības ar saviem bērniem atzīmē Zinību dienu (6)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Instagram

1. septembrī bērni - skaisti saposušies un ar ziediem rokās - atsāk skolas gaitas. Pašmāju slavenību bērnu mammas un tēti soctīklos dalās ar iespaidiem un fotomirkļiem no Zinību dienas.

Erotisko grāmatu autore un zobārste Karīna Račko, publiskojot bildi ar meitu Šarloti, raksta: "Manai mazajai lielajai princesei otrais 1. septembris. Tik skaista ir patiesība, ka ne tikai mēs mācām savus bērnus, bet arī viņi ar savu unikalitāti tik daudzējādā ziņā māca mūs. Pilnā jaudā jaunā dzīvē un jaunos piedzīvojumos!"

Arī Renārs Zeltiņš publiskojis foto ar savu meitu Emmu. Viņš uzsvēris izglītības vērtību: "Izglītība - atslēga zelta durtiņām, aiz kurām ir iespējas. Zinības - gaisa pūķis gaišai un drošai nākotnei. Izaugsme - ieguldījums perspektīvas pūrā. Sveiciens visiem, skolas gaitas sākot!"

Influencere un divu meitu - Keitijas un Kimas -  māmiņa Madara Raabe (agrāk Kiviča) raksta: "Nu ko, aiziet nākošais mācību gads. Izturību vecākiem un degsmi mācīties bērniem visa gada garumā!"

Mūziķis Dons publiskojis bildi no savas bērnības kā sveicienu 1. septembrī. "Sveiciens Zinību dienā!"

Modes māksliniece Dace Krieviņa-Bahmane raksta: "Sveiciens 1.septembrī! Markusam 10.klase, savukārt Emīlam - 3! Izturību arī vecākiem jaunajā mācību gadā!"

Stiliste Indra Salceviča publiskojusi "Instagram" īsto stāstiņu no Zinību dienas.

Foto: instagram/indrasalcevica

Arī aktieris Intars Rešetins parāda, ka diena rit 1. septembra noskaņās.

Foto: instagram/intars.resetins

Arī ukraiņu influencere Sofija Stužuka, ​kura dzīvo Latvijā, publiskojusi foto ar saviem bērniem Zinību dienā: "Mana brīnišķīgā dzīve".

Komentāri (6)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu