FOTO ⟩ Dzīvības un nāves, patiesības un melu līkloči. Seriāls "Nemīlētie" pie skatītājiem atgriežas ar piekto sezonu

Apollo.lv
Dzīvības un nāves, patiesības un melu līkloči. Seriāls "Nemīlētie" pie skatītājiem atgriežas ar piekto sezonu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes/ Apollo.lv kolāža

Populārais pašmāju seriāls "Nemīlētie" atgriežas pie skatītājiem ar piekto sezonu "Nolemtie 3", kur jau labi pazīstamie tēli kopā ar pavisam jauniem personāžiem vedīs pa sarežģītiem nodevības un draudzības, dzīvības un nāves, kā arī patiesības un melu līkločiem.

Jaunajā sezonā seriālam pievienosies virkne iemīļotu aktieru, kuru atveidotie tēli papildinās jau labi zināmo varoņu ansambli. Tēlu savstarpējās attiecības un kaislības skatītājiem liks aizturēt elpu, jo atriebības un nodevības motīvs seko ik uz soļa. Cauri saspringtiem un nervus kutinošiem notikumiem mīsies mīlestība un jauni jūtu uzplaukumi.

"Šosezon skatītājus sagaida negaidītas veco tēlu atgriešanās, kā arī jauni tēli. Ņemot vērā seriāla specifiku, ir jārēķinās ar to, ka daži tēli seriālu arī atstās. Būs ne tikai jauni stāsti, bet arī iespaidīgi konflikti, apšaudes un kaujas. Man šķiet, ka galvenais iemesls, kāpēc skatītāji šo seriālu ir iemīlējuši, ir tas, ka tēli ir līdzīgi mums – ar tādām pašām problēmām attiecībās un darbā. No savas puses mēs mēģinām panākt to, lai skatītājam ir interesanti un viņu aizrauj gan tēli, gan sižeta pavērsieni," par jauno sezonu pastāstīja seriāla režisors Jurijs Djakonovs.

Seriālu, kā ierasts, caurvīs stāsts par mīlestību, sabiedrības morāli un spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē.

"Gribu pateikt lielu paldies fantastiskajai komandai – man ir liels prieks, ka seriāls ir tik skatīts un iemīļots. Piektā sezona būs ļoti dinamiska, ātra un piesātināta ar ļoti daudziem notikumiem, kas noteikti šokēs skatītājus," stāsta Artūra Vanaga lomas atveidotājs Edijs Zalaks.

Skaties jaunāko seriāla "Nemīlētie" sezonu jau no 5. septembra nākamās paaudzes televīzijā Go3, kā arī no 19. septembra kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10.

Foto: Pašmāju seriāls "Nemīlētie" atgriežas ar piekto sezonu

Foto: Seriāla filmēšanas aizkulises

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu