Sv, 5.02.2023.

VIDEO ⟩ "Vēlos sasist purnu vienam cilvēkam." Alla Pugačova par plāniem, atgriežoties Krievijā

Apollo.lv
"Vēlos sasist purnu vienam cilvēkam." Alla Pugačova par plāniem, atgriežoties Krievijā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Instagram/ alla_orfey

Pagājušās nedēļas nogalē Alla Pugačova atgriezās Krievijā. 1. septembrī dziedātāja "Super.ru" žurnālistiem sniedza komentāru par saviem plāniem dzimtenē. Alla ir kaujinieciski noskaņota.

Viens no žurnālistu jautājumiem bija par to, cik daudz Alla Pugačova iesaistās savu bērnu skološanā. Viņa teica, ka Liza un Garijs ir ļoti neatkarīgi un viņa viņiem nepalīdz mājasdarbos.

Pēc vairākiem jautājumiem par bērniem žurnālisti jautāja, ko māksliniece plāno darīt uzreiz pēc atgriešanās dzimtenē. "Daudzas lietas.

Sasist purnu vienam cilvēkam," sacīja Pugačova.

Viņa gan neprecizēja, kam viņa to velta.

Pugačova gan šo tēmu neturpināja un ātri pagrieza sarunu citā virzienā. "Apsveicu visus ar jauno mācību gadu. Katrs gads ir aizraujošs, bērni ar prieku apmeklēja skolu. Es viņiem nepalīdzu pildīt mājasdarbus, tas ir jāmācās viņiem pašiem no bērnības," sacīja Primadonna.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka līdzās mammai pēc neilga laika Krievijā ieradās arī Pugačovas un komiķa Maksima Galkina bērni Liza un Garijs, kuri mācības turpinās Krievijā. Šogad Liza un Garijs sāka iet trešajā klasē. 

"Alla šodien pavadīja bērnus uz skolu," pie kadriem, kur redzami abu dvīņi, "Instagram" 1. septembrī vēstīja Galkins. Pats humorists šobrīd aizvada koncerttūri pa visu pasauli.

Krievijas mediji, pāra atvases mācīsies prestižā skolā, kas atrodas Odincovas rajona Lipku ciemā. Ļiza un Garijs mācīsies trešajā klasē.

Drīz pēc intervijas Alla Pugačova savā "Instagram" ievietoja kolāžu ar Maksima Galkina un propagandas žurnālista Vladimira Solovjova fotogrāfiju. Zināms, ka ne reizi vien Solovjovs neganti izteicies pret viņas ģimeni. Pugačova fotogrāfijai pievienoja tekstu: "Žēl Volodjas. Tā taču var pārplīst no dusmām un rupjībām."

Augusta beigās Pugačova intervijā žurnālistiem atzina, ka atgriezusies dzimtenē, lai "sakārtotu lietas. Manā galvā, tavā galvā".

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka par primadonnas atgriešanos Krievijā liecināja viņas drauga un iecienītā modes dizainera Igora Guļajeva publiskotie kadri sociālajos tīklos - tajos Pugačova redzama izkāpjot no automašīnas. Tāpat abi pozē pie Guļajeva veikala Maskavā.

"Allusja, kā tu mums pietrūki!" pie video vēstīja Guļajevs. Pati primadonna video dzirdama sakot: "Tu domāji, ka manis vairs nav, ne?" - tādā veidā šķietami reaģējot uz Krievijas propagandas mediju informāciju.

Iepriekš vēstīts arī tas, ka marta sākumā Pugačova savos sociālajos tīklos publicēja kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju. Tomēr dziedātāja baumas atspēkoja: "Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Jau ziņots, ka Pugačova kopā ar vīru, krievu humoristu Maksimu Galkinu un abu dvīņiem pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pārcēlās uz Izraēlu, savukārt šovasar ģimene pavadīja laiku Jūrmalā.

Galkins, kurš šobrīd atrodas koncerttūrē, pauž stingru nostāju pret Krievijas iebrukumu Ukrainā, un pastāv pieņēmums, ka Galkins ir rupors ne tikai savam, bet arī Pugačovas viedoklim.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu