O, 29.11.2022.

"Nav ne mazākās iespējas, ka mēs varētu salabt." Kristaps Račko par šķiršanos no erotisko dižpārdokļu autores

Apollo.lv
"Nav ne mazākās iespējas, ka mēs varētu salabt." Kristaps Račko par šķiršanos no erotisko dižpārdokļu autores
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10
Foto: Instagram/ racko.karina

Pavisam nesen tapa zināms, ka izjukusi erotisko dižpārdokļu autores Karīnas Račko un viņas vīra Kristapa laulība. Sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" Kristaps Račko pauda, ka atpakaļceļa vairs nav. 

"31. augustā pie notāra parakstījām vienošanos. Pēc 30 dienām mūsu laulība tiks šķirta un abi būsim brīvi cilvēki," izdevumam "Privātā Dzīve" atzīst apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko.

Šajā termiņā laulātajiem ir tiesības atsaukt šķiršanās pieteikumu, taču Kristaps kategoriski izslēdz šādu variantu. "Nav ne mazākās iespējas, ka mēs varētu salabt. Šajā laikā nebūs nekādu izmaiņu. Pilnīgi noteikti nē!" Viņi viens otru svītrojuši no savas dzīves, izdzēšot arī no sociālajiem tīkliem visas kopbildes.

Jautāts, kas nepilnu divu mēnešu laikā tik nopietns noticis, lai pēkšņi pieņemtu lēmumu iet katram uz savu pusi, Kristaps teic: "Ar Karīnu vienojāmies, ka iemeslus nekomentēsim."

Bijušās sievas grāmatas Kristaps gan vairs nesponsorēšot: "Tagad Karīna pati nodarbosies ar šīm lietām," norāda Kristaps Račko.

Savukārt rakstniece atteicās komentēt to, kāpēc viņas laulībai pienākušas beigas. Viņa uzsvēra – šobrīd visu enerģiju veltot darbam.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka vēl šajā vasarā Račko pāris devās ceļojumā uz Itāliju, par kuru bija parūpējies viņas vīrs Kaspars. Rakstniece stāstīja, ka allaž kāzu jubilejas kopā ar vīru centušies atzīmēt, dodoties ceļojumos, tikai pandēmijas laikā pāris trīs gadus atturējies no došanās ārpus Latvijas.

Publiskojot fotogrāfijas no kādu desmitās gadadienas ceļojuma, Račko rakstīja: "Pirms desmit gadiem šajā rītā es trīcošiem pirkstiem vilku garo, balto kleitu, mazliet nošpikotu no "Sex and the City" Kerijas, un nekad vēl nebiju dzirdējusi mūsu balsis tādas kā brīdī, kad teicām "jā"... Viņš palīdzēja man izaugt par sievieti un kļūt par labāko mammu mūsu meitai. Jau desmit gadus mīlēta, novērtēta, lutināta... Šorīt Rožu kāzu brokastis ar skatu uz Vezuvu."

Rakstniece ar vīru savulaik iepazinusies kādā Rīgas naktsklubā. Abu laulībā dzimusi meita Šarlote.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karīna Račko (@racko.karina)

Karīna Račko sarakstījusi sešus romānus. Autores grāmatas sasniegušas Latvijas mērogam neraksturīgas tirāžas un tikušas pārdotas vairāk nekā 50 000 eksemplāros.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 6. septembra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu