"Dejo ar zvaigzni" dalībnieki parāda treniņu procesu un dalās iespaidos par gaidāmo šovu

Apollo.lv
"Dejo ar zvaigzni" dalībnieki parāda treniņu procesu un dalās iespaidos par gaidāmo šovu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Jau pavisam drīz pie televīzijas skatītājiem atgriezīsies leģendārais šovs "Dejo ar zvaigzni". Šova dalībnieki sociālajos tīklos dalījušies ar mēģinājuma aizkulisēm un pirmajiem iespaidiem. 

"Līdz šovam divas nedēļas, esam pieslīpējuši humorizjūtas un tikuši līdz sinhronai kruasānu ēšanai!" raksta šova "Dejo ar zvaigzni" dalībniece, TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska.

"(..) Būdama maza meitene, šo šovu vienmēr skatījos un domāju pie sevis: wow, cik noteikti ir forši tur piedalīties, visi tie tērpi, dejas, gaismas, un nu būs piepildījies viens no maniem sapņiem!

Ceru, ka skatīsities un atbalstīsiet," tā Leļļu teātra aktrise Elīna Bojarkina.

"Kuram patīk trakas lietas? MAN!!! Sākam mācīties skaisti dejot," raksta augsti titulētais latviešu motobraucējs Matīss Karro.  

Interjera un sajūtu dizainere Anda Ozoliņa sociālajos tīklos dalījusies ar kadru no mēģinājuma procesa. "Starp objektu apputējušām botām iekāpju deju kurpēs. Vienlaicīgi bailes un prieks."

Foto: instagram/svinam_dzivi

Arī mākslinieks-vizionārs Kašers dalījies ar nelielu ieskatu mēģinājumu procesā.

Foto: instagram/kasher_bb

"(..) Pirms kāda laika, apsverot aicinājumu ņemt dalību kādā no TV šoviem, pat skaļi iejokoju: "Vienīgais šovs, kurā patiesi gribētu riskēt mesties iekšā ir "Dejo ar zvaigzni"." Un, tūdaļ klusībā pie sevis izelpoju, esmu drošībā, jo šovs jau sen kā vairs nerotā pašmāju TV ekrānus. Bet… dzīve mēdz apmest kūleņus un te nu es esmu.

Sāp viss, kas vien var sāpēt. Pāris nedēļu laikā esmu konfrontēta ar visiem pusmūža sievietes kompleksiem, kādi tik rietumu sabiedrības produktam tiek piedāvāti. Esmu pārgurusi līdz ģībonim, pārbijusies līdz nāvei, bet acis atkal mirdz…

Un, neaizmirstot visu iepriekš minēto, man ir krutākais partneris, kādu vien varētu iedomāties," raksta psiholoģe ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā Kristīne Balode.

Savukārt aktieris Maksims Busels aizvada mēģinājumus teātra telpās. "Paldies, mans dārgais Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri, par iespēju nākt uz mēģinājumiem un gatavoties šovam ar manu brīnišķīgo partneri jebkurā brīdī!"

Arī TV3 oficiālajā "Instagram" kontā ievietots video rullītis no fotosesijas aizkulisēm.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka šovā piedalīsies arī reperis, dziesmu autors un mūzikas producents rolands če, dziedātāja Aminata, grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons, RAKUS Anestezioloģijas Klīnikas vadītāja Agnese Ozoliņa, šķēpmetēja Madara Palameika, kā arī ģitārists, komponists un producents Mārcis Auziņš.

Trīs mēnešu laikā pāriem būs iespēja apgūt deju pamatus un sagatavot priekšnesumus, kurus ik svētdienu tiešraidēs atrādīt skatītājiem un žūrijai. Dalībnieki gatavos priekšnesumu kādā no sporta deju disciplīnas "Desmit dejām", kas ietver piecas Latīņamerikas dejas (samba, ča ča ča, rumba, pasodoble un džaivs) un piecas Standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps). Papildus “Desmit deju” disciplīnai priekšnesumus veidos arī tādās dejās kā čarlstons, salsa, Argentīnas tango un American Smooth, kas ir Amerikā radies dejas veids, kas sevī apvieno elementus no tango, Vīnes valša, fokstrota un lēnā valša.

""Dejo ar zvaigzni" ir leģendārs šovs, viens no skatītāju iemīļotākajiem šoviem visā pasaulē un, protams, arī Latvijā. Svētdienu vakaros tas izkustinās ikvienu gan uz deju grīdas, gan arī tos, kas būs ērti iekārtojušies mājās pie TV ekrāniem. Pozitīvas emocijas, deju apgūšana, sacensību gars, savu favorītu atbalstīšana un nākamajā rītā priekšnesumu pārrunāšana ar kolēģiem – tas ir "Dejo ar zvaigzni". Mēs esam patiesi priecīgi, ka TV3 kanāla jubilejas priekšvakarā ilgi gaidītais un iemīļotais šovs atgriezīsies jūsu mājās!" pauž "TV3 Group Latvija" programmu direktore Elīna Jēkabsone.

Pirmajā raidījumā iepazīsimies ar visiem dalībniekiem un neviens pāris vēl nepametīs šovu, taču žūrijas vērtējums tiks ņemts vērā un pieskaitīts otrās tiešraides žūrijas vērtējumam, tādēļ dalībniekiem ir ļoti svarīgi sevi apliecināt jau pirmajā reizē. No otrās tiešraides dalībniekus vērtēs arī skatītāji, kuriem būs iespēja izteikt savas simpātijas ar telefona balsojuma starpniecību un sacensība pāru starpā kļūs arvien sīvāka.

"Kustība uz skatuves dziedot, uzstājoties, kustība sporta zālē vai arī grupas deju nodarbībā ir tuva visām mūsu šova zvaigznēm. Taču sporta dejas ir milzīgs izaicinājums viņiem visiem. Tās ir precīzas kustības, kas prasa precizitāti visā – mūzikā, tērpos, pat matu sakārtojumā un grimā. Dalībnieki un šova veidotāju komanda gatavojas tiešraidēm un ir satraukti par to, kā izdosies priekšnesumi. Taču mēs, tāpat kā daudzi skatītāji, ļoti gaidām 18.septembri, lai visi kopā redzētu, cik skaista un iedvesmojoša ir deja," par gatavošanos šā rudens lielajam šovam saka producenti Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš.

"Kopš 2004. gada, kad Apvienotajā Karalistē tika ieviests šova formāts, ir tapušas vairāk kā 400 sezonas, vairāk kā 5000 sērijas un gandrīz 5000 pāri ir piedalījušies šovā visā pasaulē. "Dejo ar zvaigzni" ienes prieku skatītāju mājās, neatkarīgi no tā, uz kurieni tas aizceļo, kas liecina par formāta kvalitāti, kas tiek uzturēta arī jaunajos tirgos," norāda Andrē Reno, BBC Studios globālā formāta pārdošanas viceprezidents.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu