Zināms, kas notiks ar Elizabetes II mīluļiem

Apollo.lv
Foto: Reuters/ScanPix

Savas ilgās dzīves laikā viņa regulāri tika fotografēta ar Velsas korgiju pie kājām. Lai arī daudzas nianses pēc karalienes nāves ir izplānotas, ir maz zināms par to, kāda būs viņas mīļoto suņu nākotne. Elizabetes II korgiji dzīvos kopā ar princi Endrjū un Jorkas hercogieni Sāru Fērgusoni, vēsta raidsabiedrība BBC.

Jorkas princis un hercogiene drīzumā tiksies ar Muiku un Sandiju – diviem jauniem korgijiem.

Princim Endrjū tuvs avots BBC sacīja: "Korgiji atgriezīsies uz dzīvi Karaliskajā ložā kopā ar hercogu un hercogieni. Tieši hercogiene atrada kucēnus, kurus hercogs uzdāvināja Viņas Majestātei."

62 gadus vecais hercogs un viņa meitas Beatrise un Eiženija pagājušā gada pavasarī sākotnēji uzdāvināja karalienei Muiku un vēl vienu kucēnu vārdā Fērguss.

Mērķis bija uzlabot karalienes garastāvokli, kamēr viņas vīrs princis Filips atradās slimnīcā.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka viņas aiziešanas brīdī karalienei Elizabetei II bija četri suņi. Suņiem tiks meklētas jaunas mājas.

Karalienes aizraušanās ar korgijiem aizsākās viņas bērnībā, kad viņa iemīlēja sava tēva suni Dūliju. 1944. gadā, viņas 18. dzimšanas dienā, viņai tika uzdāvināts Velsas korgija kucēns vārdā Sūzana.

2020. gadā karaliene Elizabete II zaudēja vēl vienu no saviem iemīļotajiem suņiem.

Dorgi šķirnes suņu puika Vulkāns aizgāja mūžībā Vindzoras pilī. Kāds pils avots laikrakstam sacīja, ka "nepārprotami mīļotā mājdzīvnieka zaudēšana satrieca karalieni".

Dorgi ir takša un korgija šķirnes krustojums, kas slavens ar savām īpatnējām īsajām kājām un stāvošām ausīm.

2018. gadā karaliene zaudēja Vilovu, viņas pirmā korgija Sūzanas pēcnācēju.

Tiek ziņots, ka viņa bija tik ļoti pieķērusies Sūzanai, ka 1947. gadā karaliene kopā ar princi Filipu ņēma mājdzīvnieku līdzi medusmēnesī.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu