FOTO un VIDEO ⟩ Aminata parāda savu dejotprasmi jaunajā dziesmā "Afrodīte" (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Foto: Aksels Bergs

Aminata izdevusi singlu "Afrodīte", ko papildina košs un sievišķīgs mūzikas video, kurā viņa atrāda arī savu dejotprasmi. Dziesma iekļauta šovasar izdotajā Aminatas minialbumā "Savvaļas pusē".

"Par dziesmu "mumbatona" ritmos biju sapņojusi jau sen,

'"Afrodīte" ir tapusi kā atgādinājums pašai sev, ka sieviete var būt ne tikai spēcīga un pārvarēt dažādas grūtības, bet arī vienkārši sievišķīga, seksīga, viegla un flirta pilna. Ceru, ka šī dziesma iedvesmos arī manus klausītājus sevi vairāk mīlēt, lutināt un ļauties mirklim," stāsta Aminata.

"Dziesma ir tapusi albuma radošajā nometnē, un ar to saistīts arī interesantas atklāsmes. Lai gan man uzreiz patika dziesmas atmosfēra, no sākuma biju skeptiska par dažām dziesmas rindām.

Pēc garām diskusijām ar autoriem sapratu, ka es mēdzu lietas uztvert pārāk nopietni, un nu šīs dziesmas rindas kļuvušas par manām mīļākajām," Aminata turpina.

Dziesmas autori ir Aminata Savadago, Ilze Fārte, Jānis Jačmenkins un Krists Indrišinoks, to producējis JJ LUSH.

"Viens no Aminatas slepenajiem ieročiem ir lieliska dejotprasme, to tad arī vēlējāmies likt priekšplānā šajā krāsainajā ceļojumā," stāsta mūzikas video režisori Sin Popena un Toms Upītis.

Foto: Amintas solokoncerts Andrejostā

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu