Dobelē nozagts ekskavators. Aizturēti divi uzņēmuma darbinieki

LETA
Dobelē nozagts ekskavators. Aizturēti divi uzņēmuma darbinieki
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Midnight Studio TH/Shutterstock

No kāda uzņēmuma Dobelē nozagts ekskavators un citas mantas. Aizdomās par noziegumu policisti aizturējuši divus uzņēmuma darbiniekus, norāda Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Veicot inventarizāciju, uzņēmums Dobelē konstatēja, ka no tā teritorijas ir nozagta sniega lāpsta traktoram 500 eiro vērtībā un ekskavators - iekrāvējs "Lannen 740S" 12 000 eiro vērtībā, kā arī citas kompānijai piederošas mantas.

Zādzības veiktas, brīvi piekļūstot ēkām un teritorijai, jo netika fiksētas nekādas ielaušanās pēdas. Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu par transportlīdzekļa zādzību.

Likumsargi veica kratīšanas un divu uzņēmuma darbinieku dzīvesvietās un īpašumos tika izņemtas vairāk nekā 60 dažādas uzņēmumam piederošas mantas, piemēram, aptuveni 3005 litri dīzeļdegvielas, transportlīdzekļu riepas, hidrauliskie šķidrumi, motoreļļa un citas. Tāpat amatpersonas izņēma skaidrā naudā vairāk nekā 10 000 eiro, par kuru izcelsmi un likumību tiek veikta pārbaude.

Policisti aizturēja abus vīriešus, no kuriem viens ir nodaļas vadītājs uzņēmumā. Pēc pašlaik likumsargu rīcībā esošās informācijas, zādzības veiktas kopš aizvadītā gada nogales. 1968. un 1993. gadā dzimušie vīrieši nav iepriekš sodīti un savu vainu izdarītajā atzīst.

Šobrīd viņiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, un turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Atbilstoši Krimināllikuma 175. pantam par pastrādāto vīriešiem var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu