VIDEO ⟩ Autovadītājs bēg no "City Bee" darbiniekiem, avarē un aizbēg nezināmā virzienā

Apollo.lv
Autovadītājs bēg no "City Bee" darbiniekiem, avarē un aizbēg nezināmā virzienā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: MR.Silaphop Pongsai/Shutterstock

Kāds BMW autovadītājs, bēgot no "City Bee" darbiniekiem, avarēja, atstāja sabojāto nomas auto un ar kājām aizskrēja no notikuma vietas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Kāds "City Bee" klients izlēma Ziepniekkalna mežā atstāt īres automašīnu. Šoferis pat neaizvēra vadītāja sēdvietas durvis un aizskrēja nezināmā virzienā.

Pamesto BMW spēkratu ar interesi apskatīja garāmgājēji. Cilvēki piekrīt, ka šī apkaime ir parocīga kādam, kas grib ātri nozust no acīm.

"Degpunktā" sazinājās ar nomas automašīnas pārstāvjiem, un, izrādās, ka aizvadītās divpadsmit stundas "City Bee" darbiniekiem bija saspringtas.

BMW autovadītājs savu lietotāja profilu reģistrēja pagājušajā naktī un drīz vien pēc iekāpšanas automašīnā pārkāpa vairākus noteikumus vienlaikus.

"Pēc rezervācijas mūsu sistēma konstatēja, ka profila īpašnieks ir pārsniedzis ātruma ierobežojumu. Mēģinājām ar viņu sazināties telefoniski, taču viņš neatbildēja, un profils tika bloķēts. Kad mūsu kolēģi devās atņemt no klienta automašīnu, viņš nolēma bēgt, taču īsi pēc tam bojāto automašīnu pameta," stāsta uzņēmuma pārstāvis.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu