Mančestras "City" četrās minūtēs nokārto uzvaru UEFA Čempionu līgas mačā

Džūds Belinghems
Džūds Belinghems Foto: Reuters/ScanPix

Mančestras "City" trešdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē četru minūšu laikā spēja gūt divus vārtus, kas palīdzēja izcīnīt uzvaru.

G grupas spēlē "City" laukuma saimnieku lomā ar rezultātu 2:1 (0:0) izcīnīja uzvaru pār Dortmundes "Borussia" komandu.

Otrajā puslaikā pēc 11 spēlētām minūtēm vadībā izvirzījās "Borussia", vārtus gūstot Džūdam Belingemam.

Dortmundes vienība spēja noturēt pārsvaru līdz 80.minūtei, kad pirmo bumbu "Borussia" vārtos raidīja Džons Stounss, bet vēl pēc četrām minūtēm uzvaru nesošos vārtus "City" labā guva Ērlings Holanns.

Tikmēr otrā grupas mačā Dānijas komandas "Kobenhavn" un Spānijas vienības "Sevilla" duelis noslēdzās bezvārtu neizšķirti ar 0:0 (0:0).

Pēc divām spēļu kārtām sešus punktus ir izcīnījuši "City" futbolisti un atrodas līderpozīcijās, otrajā vietā ar trīs punktiem seko "Borussia", par vienu pozīciju zemāk ir "Kopenhavn" ar vienu punktu, kamēr "Sevilla" arī ar vienu izcīnītu punktu atrodas noslēdzošajā ceturtajā pozīcijā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".