FOTO ⟩ Krāšņi aizvadīts ukraiņu popzvaigznes Verkas Serdjučkas koncerts Rīgā

Krāšņi aizvadīts ukraiņu popzvaigznes Verkas Serdjučkas koncerts Rīgā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Krāšņi aizvadīts ukraiņu popzvaigznes Verkas Serdjučkas koncerts Rīgā.
Krāšņi aizvadīts ukraiņu popzvaigznes Verkas Serdjučkas koncerts Rīgā. Foto: Elizabete Ronija Dreimane/TVNET

Ar vienīgo koncertu Baltijā sestdien, 17. septembrī, Andrejsalā uz "Wondersalas" skatuves uzstājās ukraiņu popzvaigzne Verka Serdjučka.

Rīgā mākslinieks ieradās pilnā sastāvā kopā ar savu grupu.

Foto: Krāšņi aizvadīts ukraiņu popzvaigznes Verkas Serdjučkas koncerts "Wondersalā"

Verkas Serdjučkas koncertiem raksturīgais krāšņais populāro hitu, humora un pārsteigumiem bagātas dzīvās uzstāšanās sajaukums ir iemesls, kādēļ mākslinieks jau 30 gadus pulcē daudzskaitlīgu auditoriju pasaules prestižākajās hallēs un arēnās.

"Wondersalas" skatītāji pirmo reizi dzirdēja slavenā "Eirovīzijas" hita jauno versiju, kas kopš 2022. gada 24. februāra skan tikai kā "Dancing Russia Goodbye".

Daļa no biļešu pārdošanas ieņēmumiem tiks ziedoti, lai palīdzētu cietušajiem Ukrainā.

Kā iepriekš stāstīts, "Wondersala" ir jauna un episka koncertnotikumu vieta galvaspilsētā - Andrejsalā. Iespaidīgā "Wondersalas" skatuve, kas sniedzas teju 10 metru augstumā, 22 metru garumā un 14 metru platumā, atrodas pašā Daugavas krastā, Andrejsalas industriālās gaisotnes un neatkārtojami skaistu saulrietu ieskauta.

Pasākumu laikā teritorijā ir pieejams "Wondersalas" restorāns ar ēdieniem un dzērieniem, kā arī izbūvēta milzīga arkveida telts, kas ļauj patverties no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un turpināt skatīties koncertu. Teritorijā iespējams pulcēt līdz pat 10 tūkstošiem lielu auditoriju, nodrošinot atbilstošu infrastruktūru apmeklētāju ērtībai, labsajūtai un dzīvespriekam.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu