Sv, 5.02.2023.

Pugačova lūgusi Krievijas Tieslietu ministrijai iekļaut viņu "ārvalstu aģentu" sarakstā

Apollo.lv
Pugačova lūgusi Krievijas Tieslietu ministrijai iekļaut viņu "ārvalstu aģentu" sarakstā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Alla Pugačova.
Alla Pugačova. Foto: alla_orfey/Instagram

Dziedātāja Alla Pugačova vērsusies Krievijas Tieslietu ministrijā ar lūgumu viņu pasludināt par ārvalstu aģenti, paziņojusi dziedātāja savā "Instagram" lapā dienu pēc tam, kad kļuva zināms, ka par "ārvalstu aģentu" Krievijā ticis pasludināts viņas vīrs Maksims Galkins.

"Lūdzu sevi ieskaitīt manas mīļās zemes ārvalstu aģentu rindās, lai es būtu solidāra ar savu vīru, godīgu, kārtīgu un atklātu cilvēku, kurš ir īsts un neuzpērkams Krievijas patriots, kurš vēl Tēvzemei uzziedēt, mierīgu dzīvi, vārda brīvību, kā arī pārtraukt mūsu puišu nāvi iluzionāru mērķu vārdā, kas padara mūsu valsti par atstumtu un apgrūtina mūsu pilsoņu dzīvi," tā Pugačova.

Jau vēstīts, ka parodists un televīzijas raidījumu vadītājs Maksims Galkins, kurš izteicies pret karu Ukrainā, ir iekļauts Krievijas fizisko personu reģistrā, kuras pilda ārvalstu aģenta funkcijas.

Galkins atrodas ārpus Krievijas. Pēc Krievijas pilna apjoma iebrukuma Ukrainā sākuma februāra beigās viņš atradās Izraēlā, kur savos koncertos asi kritizēja šo karu. Mākslinieks uzstājies arī ASV, Latvijā un Polijā.

Galkins sociālajos tīklos ir komentējis masu slepkavības Bučā un izteicies, ka karam nevar būt nekāda attaisnojuma.

Pēc tam viņam tika liegts ētera laiks Krievijas televīzijā. Masu mediji ziņoja, ka tam par iemeslu bija tieši Galkina izteikumi pret karu un ka viņš jau kara pirmajās dienās zaudējis reklāmu kontraktus.

Septembrī kļuva zināms, ka Galkina sieva Alla Pugačova ir atgriezusies Krievijā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu