Pazūd laulību gredzeni, reģistrēts nepareizs uzvārds. Misēkļi futbola tēta Ļašenko kāzu dienā

Apollo.lv
Pazūd laulību gredzeni, reģistrēts nepareizs uzvārds. Misēkļi futbola tēta Ļašenko kāzu dienā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Facebook/ Vadims Ļašenko

Nupat apprecējies Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko ar savu ilggadējo dzīvesbiedri Ellu Goffu. Ļašenko izdevumam "Privātā Dzīve" dalās ar amizantiem mirkļiem no īpašās dienas. 

Viņš ar smaidu atceras, ka kāzu diena neiztika arī bez pavisam negaidītiem pārsteigumiem - pazuda gan gredzeni, gan gadījās misēklis ar uzvārdiem.

"Lai novadītu laulību ceremoniju, bijām uzaicinājuši Talsu dzimtsarakstu nodaļas darbinieci. Minūti pirms pašas ceremonijas attapāmies, ka pazuduši laulību gredzeni. Es biju pārliecināts, ka tie ir pie sievas, bet Ella domāja, ka pie manis! Domājām, ka esam atstājuši mājās, un pat biju gatavs braukt tiem pakaļ, taču atradu tos savā mašīnā."

Bet otrs pārsteigums bija sievas uzvārds laulību apliecībā. Mēs jau bijām sareģistrējušies pirms kāzām Rīgā un izlēmuši, ka sieva saglabās savu skaisto ebreju uzvārdu Goffa. Un ceremonijas laikā visiem bija liels pārsteigums, ka sievu nosauca manā uzvārdā!

Nezinu, kāds pārpratums bija noticis, reģistrējot laulību, taču Ellai nācās pāris dienu pastaigāt ar manu uzvārdu,

līdz tomēr laulību dokumentos veicām izmaiņas," smejas Vadims Ļašenko.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka jaunlaulātie dzīvo kopā jau astoņus gadus, viņiem ir piecgadīga meita. Kāzas notika Nurmuižas pilī, ritēja divas dienas tuvāko radu un draugu lokā.

"Bijām ap 20 cilvēku, svinības bija ļoti jaukas, gaišas, ģimeniskas un man personiski sentimentālas – paša kāzas tomēr ir tā vērtas," dalījās Ļašenko.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 20. septembra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu