20 gadus senā "Taisnā tiesa". Arstarulsmirus par attiecībām ar reperi Ozolu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Zane Bitere/LETA

Joprojām ik pa laikam tiek apspriests divu pazīstamu reperu konflikts pirms 20 gadiem. "Radio SWH" raidījumā "Ar dziesmu par dzīvi" Arstarulsmirus stāsta, ka ar reperi Ozolu jau sen salīguši mieru. Viņš atklāj, ka Ozols viņam pat savulaik palīdzējis. 

Atmiņā joprojām ir dziesma "Taisnā tiesa", kas atstājusi lielu iespaidu konfliktu risināšanā ar mūzikas palīdzību. Taujāts par to, vai publiski risinot konfliktus ir iespējams atgriezties pie pozitīvām saknēm, Arstarulsmirus stāsta, ka abu attiecības normalizējās un uzlabojās aptuveni pusgadu tolaik pēc dziesmas iznākšanas:

"Tad es jau "Taisnajai tiesai" savā galvā uzmetu tabu – es pārstāju to izpildīt koncertos, lai arī kā šo dziesmu vērtē žanra ortodoksāļi.” No tā laika abiem esot labas attiecības.

Mūziķis atklāj, ka izaicinošā dzīves periodā pēc albuma izdošanas, kad nav vedusies saimnieciskā darbība, tieši Ozols palīdzējis ar sponsoru piesaisti.

"Šobrīd, tā gadiem ejot, mēs esam cieņpilnā, draudzīgā kontaktā. Ļoti bieži mēs nekomunicējam, bet ik pa laikam mūsu ceļi krustojas dažādos projektos," tā Arstarulsmirus.

Vasarā festivālā "Straume" tika prezentēta mūziķa dziesma "Mums vajag atpakaļ Gustavo", un tajā uz skatuves parādījies arī Ozols.

"Cilvēki aplaudēja un viegli reaģēja uz katru no tiem tēliem, kas parādījās, katru no viesiem, bet tad, kad Ozols parādījās un pateica to frāzi, tad bija ovācijas. Tas bija furors," atminas Arstarulsmirus.

Uz jautājumu par to, vai viņš atvainojies Ozolam pēc "Taisnās tiesas", mūziķis atklāj, ka izdarījis to vairāk publiskā veidā un krietni vēlāk:

"Tajā laikā mēs vienkārši izlīgām mieru, un tas tā bija.

Tāds "piedod" formāts īsti vēl nebija organisks, man liekas, arī man."

Arstarulsmirus uzskata, ka viņam bijis par ko atvainoties, piebilstot, ka Ozola karjera tika būtiski ietekmēta: "Es domāju par to, ka tas nebija īsti pareizi, ka varēja citādāk to atrisināt.

Daudzi cilvēki tajā laikā teica: "Beidz, tas ir mārketinga triks." No Ozola skatu punkta bija ļoti neizdevīgs mārketinga triks. Tas tāds nebija, bet, ja tas arī tāds būtu bijis, tas nedarbojās abpusēji," tā Arstarulsmirus.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka hiphopa festivālā "Straume", Līgatnes koncertvietā "Zeit" mūziķis nāca klajā ar paziņojumu par projekta "Gustavo" muzikālās darbības atsākšanu. Tika demonstrēts jaunās dziesmas "Mums vajag atpakaļ GUSTAVO" videoklips, kurā piedalījās vairāki viesmākslinieki. Viens no tiem bija arī reperis Ozols.

Pēc paziņojuma par projekta "Gustavo" atsākšanu Arstarulsmirus izziņoja arī par novembra lielkoncertu Arēnā Rīga. "Koncerts "Arēnā Rīga" būs vienreizējs pasākums, līdz ar to būs daudz muzikālu pārsteigumu, paredzētu īpaši šim vakaram," stāstīja mūziķis.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu