FOTO ⟩ Rīgā piketē pret Brīvības ielas nepievilcīgumu

Rīgā piketē pret Brīvības ielas nepievilcīgumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aktīvisti 22. septembrī Rīgā piketē par pievilcīgāku Brīvības ielu
Aktīvisti 22. septembrī Rīgā piketē par pievilcīgāku Brīvības ielu Foto: TVNET

Ceturtdienas pēcpusdienā ap 30 cilvēki bija pulcējušies uz Brīvības ielas apvienības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā piketā "Dzīvību Brīvības ielai", lai protestētu pret tās nesakārtotību.

Protestētāji bija sastājušies no nama Brīvības ielā 87 līdz namam Brīvības ielā 95 ielas abās pusēs, lai izrādītu neapmierinātību pret pašreizējo ielas un ēku stāvokli.

Protestētāji turēja plakātus "Brauc, te nav ko redzēt", "Neesmu sajūsmā", "Dzīvību šai ielai" un "Skaļa, bīstama, nepatīkama, noplukusi iela atbaida cilvēkus".

"Ilgstoši izveidojusies situācija neveicina gājēju vēlmi uzturēties ielā, bet tai doties cauri tikai nepieciešamības gadījumā, līdz ar to ielā nav dzīva un pievilcīga vide, un sekas izpaužas mazajā biznesā," klāstīja "Pilsēta cilvēkiem" valdes loceklis Rūdolfs Golubovs. Viņš Brīvības ielas posmā starp Raiņa bulvāri un Gaisa tiltu saskaitīju vairāk nekā 80 tukšus skatlogus.

Aktīvisti uzskata, ka Rīgas domei Brīvības ielā esot "jāmierina satiksme" un jāizvieto labiekārtojums, lai iela pamazām kļūtu pievilcīga visiem tās lietotājiem, nevis tikai autobraucējiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu