Smirnovam rezultatīva piespēle uzvarētā Šveices augstākās hokeja līgas spēlē

Deniss Smirnovs

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē, viņa pārstāvētajai Ženēvas "Servette" komandai svinot uzvaru.

Ženēvas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) pārspēja "Davos" vienību.

Smirnovs astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām "Davos" aizsardzības zonā neļāva pretiniekiem iegūt ripu un piespēlēja to Valteri Filpulam, kurš ar precīzu metienu panāca 3:1. Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 28 sekundes.

Ar astoņiem punktiem četrās spēlēs ženēvieši ieņem ceturto vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".