Van der Pūlam par konfliktu pirms pasaules čempionāta piespriests naudassods

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AFP/SCANPIX

Nīderlandes riteņbraucējs Matjē van der Pūls, kurš sestdienas vakarā pirms pasaules čempionāta (PČ) šosejas riteņbraukšanā grupas brauciena tika aizturēts pēc strīda ar viesnīcas kaimiņiem, atzīts par vainīgu un viņam piespriests naudassods.

Kā ziņo Nīderlandes mediji, van der Pūlam piespriests 1500 Austrālijas dolāru (1011,6 eiro) liels naudassods.

27 gadus vecais riteņbraucējs sestdienas vakarā iesaistījās strīdā ar 13 un 14 gadus vecām meitenēm un, turpinoties konfliktam, pagrūda abas pusaudzes, vienai no viņām nokrītot zemē, bet otrai savainojot elkoni pret sienu. Īsi pēc tam viesnīcas administrācija izsauca policiju.

Van der Pūls vairākas stundas pavadīja apcietinājumā, bet svētdienas naktī tika atbrīvots.

Kā viens no favorītiem Van der Pūls svētdienas rītā startēja PČ grupas braucienā, tomēr izstājās pēc aptuveni stundas, kamēr pārliecinošu uzvaru svinēja Beļģijas riteņbraucējs Remko Evenepūls.

Pirms grupas brauciena van der Pūls sarunā ar Beļģijas raidsabiedrību "Sporza" apstiprināja, ka naktī pirms nozīmīgajām sacensībām bijis strīds ar kaimiņiem. "Nebiju atpakaļ savā istabā līdz četriem no rīta. Tā ir izgāšanās, taču šobrīd vairs neko nevaru izmainīt," piebilda riteņbraucējs.

Kā norāda Nīderlandes mediji, lietas tiesnesis riteņbraucējam piespriedis sodu par "likuma varas pārņemšanu savās rokās, tā vietā lai izsauktu viesnīcas apsardzi".

Tiesas sēde bija paredzēta otrdien, tomēr Van der Pūla aizstāvjiem izdevās panākt ātrāku lietas izskatīšanu, lai sportists varētu doties mājup.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu