Madara Raabe ar mīļoto Jāni plāno iekarot šovbiznesu ar kādu pikantu projektu

Apollo.lv
Madara Raabe ar mīļoto Jāni plāno iekarot šovbiznesu ar kādu pikantu projektu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva jau ilgāku laiku ir citās laimīgās attiecībās un kopā ar mīļoto vīrieti Jāni Sniedzānu kaļ lielus biznesa plānus, raksta izdevums "Privātā Dzīve".

Madaru un Jāni "Privātā Dzīve" septembra nogalē sastapa kādā modes skatē, un pāris atklāja, ka viņiem padomā daudz jaunu projektu. Viens no tiem – savs raidījums internetā.

"Mēs vēlamies taisīt savu podkāstu. Veidosim to brīvā formātā, ar intervijām. Jau modes skates laikā aprunājāmies ar mūsu potenciālo viesi," atklāj Jānis.

Madarai padomā arī kāds ļoti drosmīgs, pat pikants projekts, kura detaļas gan pagaidām turot noslēpumā. Pārītim iepaticies mirdzēt starmešu gaismā, tāpēc abi grib būt šovbiznesā.

"Esam jau ielikuši tam visam pamatus, gada beigās vajadzētu sagaidīt augļus," prognozē Jānis. Madara piebilst: "Meklējam labākos veidus, kā pavadīt laiku kopā, darbojoties izklaides jomā. Neskriesim pa priekšu notikumiem, jo gribam, lai tiešām izdodas."

Madara atzīst – viņai paveicies sastapt vīrieti, ar kuru ir kopējas intereses un līdzīgs dzīvesveids.

Madarai no iepriekšējās laulības ar mūziķi Andri Kiviču ir divas meitas Keitija un Kima, un bērniem izveidojušās labas attiecības ar Jāni.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 27. septembra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu