Pie Raganas gājis bojā riteņbraucējs, kuru notrieca auto

LETA
Pie Raganas gājis bojā riteņbraucējs, kuru notrieca auto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Pirmdien, 26. septembrī, Latvijā reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens velosipēdists un cieta 17 cilvēki, pavēstīja Valsts policija (VP).

Vakar ap plkst. 20 Siguldas novada Krimuldas pagastā, uz autoceļa Ragana - Turaida, pēc sākotnējās policijas rīcībā esošās informācijas, automašīnas "BMW" vadītājs uzbrauca velosipēdistam, kurš gāja bojā notikuma vietā. VP skaidro notikušā apstākļus.

Pirmdien 13 cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, trīs - Vidzemē, bet viens - Kurzemē. Viens no cietušajiem bija elektroskrejriteņa vadītājs, vēl viens - gājējs, bet trīs - velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi desmit autovadītājus: pa trim - Rīgas reģionā un Zemgalē, divus - Vidzemē, bet pa vienam - Latgalē un Kurzemē. Aizturēti arī trīs vadītāji, kuri bija lietojuši narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 164 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 45 autovadītāji, Vidzemē - 47, Kurzemē - 28, Latgalē - 24, bet Zemgalē - 20 autovadītāji. Viens vadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 443 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu