T, 29.11.2023.

Studentus Maskavā aicina uz pseidoreferendumu atbalsta koncertu, pretim solot "ieskaitīts" augstskolu kursos

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Foto: EPA/Scanpix

Maskavas augstskolu studenti tiek aģitēti doties uz koncertu par godu "referendumiem" okupētajās Ukrainas teritorijās, kuri noslēdzās dienu iepriekš, atsaucoties uz DOXA un "Mediazone", vēsta "The Insider".

Piemēram, Politehnikuma studentiem apmaiņā tiek solīts bezmaksas "Yandex.Plus" abonements uz trim mēnešiem. Abonements dod piekļuvi "Yandex Music" mūzikas straumēšanas platformai, kā arī filmu krātuvei "KinoPoisk" un atlaides "Yandex.Taxi".

Koncerta norise plānota Sarkanajā laukumā 30. septembrī plkst. 18:00.

"Par dalību viņiem tiek piedāvāts "Yandex. Plus" abonements līdz gada beigām. Ziņojuma ekrānuzņēmums ar aicinājumu doties uz koncertu ir redakcijas rīcībā," raksta DOXA, atsaucoties uz lasītāju.

Koncertu apmeklē arī citu universitāšu studenti, vēsta "Mediazone", atsaucoties uz kādu  studentu. Studentiem ir jāsavāc saraksts ar visiem, kas piedalīsies pasākumā, jāierodas Sarkanajā laukumā divas stundas pirms tā sākuma, jāreģistrējas un jāveido savas universitātes kolonna. Par to viņiem tiek solīts atbrīvojums no mācībām un teikts, ka viņi saņems "ieskaitīts" par priekšmeta nokārtošanu.

"Puiši, jums ir jāatbalsta valsts un jāpievienojas universitātes konvojam. Dalība ir līdzvērtīga pārbaudījuma nokārtošanai sarežģītā mācību priekšmetā," skolēniem teica mūzikas un teorijas skolotāja Marina Pereverževa.

Tur tiek aicināti arī Maskavas Valsts pedagoģiskās universitātes studenti. Pulcējas vesela universitātes delegācija. Uzaicinājumu izsūtīja rektorāts. Skolēniem tika solīts atbrīvojums no nodarbībām.

Pseidoreferendumi Ukrainas okupētajās teritorijās - Doņeckas, Luhanskas, Hersonas un Zaporižjes apgabalos - notika 23.- 27. septembrī. Kā ziņo prokrieviski noskaņotās iestādes, Doneckas "tautas republikā" par pievienošanos Krievijai nobalsoja 99,23% iedzīvotāju, Luhanskas "tautas republikā" - 98,42%, Zaporižjes reģionā - 93,1% un Hersonas reģionā - 87%.

Kazahstāna, Serbija un Turcija nolēma neatzīt šos rezultātus. Apvienotā Karaliste pat noteica sankcijas pret "referendumu" rīkotājiem.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu