Pk, 9.12.2022.

"Otrreiz es to nedarītu." Aktrise Kristīne Belicka par piedalīšanos šovā "Četri uz koferiem"

Apollo.lv
"Otrreiz es to nedarītu." Aktrise Kristīne Belicka par piedalīšanos šovā "Četri uz koferiem"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās ceļojumu šovs "Četri uz koferiem" brauciens uz Rumāniju, un viena no dalībnieku četrotnes bija šarmantā aktrise Kristīne Belicka. Izdevumam "Privātā Dzīve" viņa neslēpj – svešu cilvēku kompānijā otrreiz ceļojumā vairs nedotos.

Kopā ar dziedātāju Lieni Šomasi, epidemiologu Ņikitu Trojanski un dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu Kristīne raidījuma laikā apceļoja Rumāniju. Tagad, kad tas noslēdzies un uzvarētājs noskaidrots, aktrise atzīst: "Tas bija traki! Sapratu, ka vispār neesmu ceļotāja. Tas man rada paniku un šausmas, īpaši, ja esmu kompānijā ar svešiem cilvēkiem. Viss, ko es gribēju, – pēc iespējas ātrāk būt mājās."

Lai arī nav jutusies komfortabli, Belicka šo braucienu uzskata par vērtīgu, jo tas palīdzējis paraudzīties uz sevi no malas un izdarīt secinājumus. 

Šovā viņa piedzīvoja gan smieklus, gan asaras, gan asāku vārdu apmaiņu ar dziedātāju Lieni Šomasi. Kristīne par to tikai pasmejas. "Televīzijā viss tika parādīts daudz dramatiskāk, nekā bija patiesībā." Belicka gan piebilst – ja būtu jābrauc otrreiz uz šo valsti, vēlētos to baudīt tuvu cilvēku kompānijā.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka četrotne ne vien pabija Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, bet arī devās uz slavenāko šīs valsts tūrisma objektu – grāfa Drakulas pili Transilvānijā. Tik jestrā kompānijā negaidīti notikumi, pārpratumi un pat attiecību asumi bija neizbēgami – tika nozaudēta pase, vairākkārt bija arī skaļa vārdu apmaiņa un nācās tikt galā arī ar veselības problēmām lielā karstuma dēļ.

Foto: "Četri uz koferiem" Rumānijā

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 27. septembra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu