"Balsoju par drošu un stabilu Latviju." Kariņš gatavs vadīt arī nākamo valdību (8)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ministru prezidents, partiju apvienības "Jaunā Vienotība" valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš nodod balsi 14. Saeimas vēlēšanās 771. vēlēšanu iecirknī Siguldas kultūras centrā "Siguldas Devons".
Ministru prezidents, partiju apvienības "Jaunā Vienotība" valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš nodod balsi 14. Saeimas vēlēšanās 771. vēlēšanu iecirknī Siguldas kultūras centrā "Siguldas Devons". Foto: Paula Čurkste/LETA

Ja sabiedrība to vēlēsies, pašreizējais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) būs gatavs vadīt arī nākamo valdību, pēc savas balss nodošanas 14. Saeimas vēlēšanās žurnālistiem sacīja politiķis.

"Es balsoju par drošu un stabilu Latviju", medijiem norādīja Kariņš.

Runājot par jaunās valdības svarīgākajiem darāmajiem darbiem, premjers sacīja, ka būs jāvienojas par nākamo trīs gadu budžetu. Viņš personīgi uzskatot, ka ir jāiegulda drošības, izglītības un ekonomikas attīstībā.

Kariņš atzina, ka koalīcijas sastāvs būs atkarīgs no vēlētājiem, un pašreiz, dienas sākumā, esot grūti paredzēt, kāda būs jaunā koalīcija.

Premjers arī norādīja, ka ir apmierināts redzēt garas vēlētāju rindas pie iecirkņiem. Viņš pauda cerību, ka ka šogad būs liela vēlētāju aktivitāte. "Ir svarīgi, ka cilvēki piedalās vēlēšanās, jo tikai tā demokrātija var plaukt", pauda premjers.

Kā ziņots, šodien notiek 14.Saeimas vēlēšanas. Iecirkņi Latvijā būs atvērti līdz plkst.20.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu