Vidzemē divi cilvēki nedēļas nogalē cietuši no sadursmēm ar aļņiem (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Mikael Damkier/Shutterstock

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē divi cilvēki cietuši auto sadursmēs ar aļņiem, norāda Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Sestdien, 1. oktobrī, plkst.20.12 Cēsu novada Stalbes pagastā, vīrietim vadot "BMW" markas automašīnu, notika sadursme ar alni.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs.

Svētdien, 2. oktobrī, plkst.19.10 Cēsu novada Straupes pagastā, vīrietim vadot "BMW" markas automašīnu, arī notika sadursme ar alni. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas pasažiere, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē.

Savukārt sestdienas pēcpusdienā Madonas novadā, Mārcienas pagastā, vīrietis, vadot autobusu "Otokar", ieslīdēja grāvī.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta divas pasažieres, viena no viņām tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

VP atgādina autovadītājiem būt uzmanīgiem uz ceļa un noteikti ievērot speciālās ceļa zīmes, kas tiek izvietotas vietās, kur ir vislielākā varbūtība, ka uz ceļa braucamās daļas var parādīties dzīvnieks.

Ja notikusi sadursme ar meža dzīvnieku, par to jāinformē VP, kas norādīs, kā rīkoties tālāk un informēs Valsts meža dienestu. Nekādā gadījumā nav atļauta traumētā vai mirušā dzīvnieka piesavināšanās - tas ir Medību likuma pārkāpums, par ko var tikt piemērots naudas sods līdz pat 350 eiro apmērā, uzsver policijā.

Ja notriektais dzīvnieks apdraud citu satiksmes dalībnieku drošību un ja tas fiziski ir iespējams, ieteicams dzīvnieka ķermeni pārvietot no ceļa braucamās daļas uz ceļa nomali.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu