"Zemgale"/LLU piedzīvo sauso zaudējumu Tamperē

"Zemgale"/LLU hokejisti
"Zemgale"/LLU hokejisti Foto: HK Zemgale/LLU (Facebook)

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU trešdien "Mestis" līgā, kas ir Somijas pēc spēka otrā līga, Tamperē piedzīvoja neveiksmi.

Jelgavnieki izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās līgas pagājušās sezonas vājākajai vienībai Tamperes "KooVee".

Otrajā trešdaļā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Oko Kangasniemi un Vili Jespers Koivula, bet noslēdzošajā periodā Jami Henninens panāca 3:0.

Latvijas vienības vārtus sargāja Rihards Cimermanis, kurš atvairīja 12 pretinieku metienus, bet otrā laukuma galā Jakubs Maleks tika galā ar 21 metienu pa viņa vārtiem.

Vakar abas komandas tikās pirmo reizi, uzvaru ar 3:0 izcīnot "KooVee" hokejistiem.

Pēc četrām aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem sešiem punktiem ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četru apļu turnīrā aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".