Pk, 2.12.2022.

"Katra diena ar tevi ir labākā diena manā mūžā." Račko pilnā krāšņumā izrāda savu jauno sirdsdāmu

Apollo.lv
"Katra diena ar tevi ir labākā diena manā mūžā." Račko pilnā krāšņumā izrāda savu jauno sirdsdāmu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9
Foto: instagram/kristapsracko

Pavisam nesen šķīrās erotisko romānu autore, zobārste Karīna Račko un apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko. Īsi pēc šķiršanās Kristaps uzsāka jaunas attiecības un pēdējās diennakts laikā publiskojis neredzētas fotogrāfijas, pilnā krāšņumā parādot savu jauno sirdsdāmu. 

Tiesa, par to, ka Račko ir jaunās attiecībās, varēja noprast viņa "Instagram" publiskotā satura dēļ, kur bieži uzmirdzēja kāda efektīga tumšmate, taču seja vienmēr tika slēpta. 

Pie fotogrāfijas ar jauno dāmu Račko raksta: "Tā nebija mīlestība no pirmā acu skatiena. Pagāja veselas piecas minūtes."

Pie nākamā foto viņš rakstīja: "Katra diena ar tevi ir labākā diena manā mūžā. Vairs nekādu filtru!"

Jaunā Račko sirdsdāma ir Evita Stelmaha, kura nav vienkārša sporta entuziaste, bet pavisam nesen ieguvusi trešo vietu sieviešu bodibildinga sacensībās kategorijā "Miss Bikini-Shape".

Karīna Račko jau iepriekš minēja, ka priecājas par bijušo vīru un norādīja, ka ilgtermiņa attiecības mēdz sevi izsmelt un viņu laulība jau "labu laiku bija izirusi".

"Tagad mēs katrs esam laimīgi savā privātajā dzīvē," uzsvēra Račko.

Sākotnēji Račko nekomentēja iemeslus, kāpēc abi lēma iet katrs uz savu pusi, tomēr nesenā intervijā tiešsaistes žurnālam "Klik", Račko pastāstīja vairāk:  "Mēs bijām saderīgi tikai virspusēji, skatoties no malas. Patiesībā mēs izrādījāmies ļoti dažādi gan raksturā, gan dzīves redzējumā un vērtībās, un ar laiku tas izgaismojās arvien vairāk. Protams, mūsu laulībā bija arī skaisti gadi, un mūsu savienības skaistākā jēga pavisam noteikti ir mūsu meita."

Brīdī, kad klajā nāca jaunumi par Račko šķiršanos, Kristaps Račko bija nelokāms un pauda, ka atpakaļceļa vairs nav. 

Račko dzīvē ir vēl kāds jaunums - iznācis rakstnieces septītais romāns "Es neesmu tava". Raksturojot, kāds ir jaunās grāmatas iedvesmas kods, ko viņas vēlas nodot sievietēm, Račko saka: "Sievietei vienmēr prioritāri ir jāizvēlas pašai sevi. Jāpieder pašai sev, nevis jāatdodas partnerim. Attiecībās nevajadzētu sevi ne iztērēt, ne ziedot, nesaņemot pretī līdzvērtīgu enerģijas ieguldījumu."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu