O, 31.01.2023.

"Ielēju šampi viņam sejā." Kā Salceviča reiz atspēlējās vīrietim, kurš nievājoši izteicās par viņas izskatu

Apollo.lv
"Ielēju šampi viņam sejā." Kā Salceviča reiz atspēlējās vīrietim, kurš nievājoši izteicās par viņas izskatu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pazīstamā modes māksliniece, stiliste un blogere Indra Salceviča ne reizi vien runājusi par piedzīvotajām negācijām, kas nākušas pār viņas galvu izskata dēļ. Viesojoties raidījumā "Pasaki to skaļi", stiliste dalās ar skarbiem, bet komiskiem stāstiem no savas dzīves.

Atsaucot atmiņā studiju laikus, Indra pastāstīja, ka savulaik pasniedzēja paudusi, ka viņai jāpatērē mode, ko viņa rada, un toreiz par plus size līnijas modelēm vēl neviens nerunāja. Akadēmijas pasniedzēja viņai likusi vājēt.

Indra neslēpj, ka joprojām saņem dažādas dzēlības par savām formām, taču tas viņu vairs neietekmē, bet tā nav bijis vienmēr.

"Man reiz bija situācija klubā, kad man pienāca klāt vīrietis un pateica, ka es tur neiederos. Biju atnākusi ar draudzenēm iedzert; kamēr draudzenes dejoja ar džekiem, es sēdēju pie bāra un kāds puisis pienāca man klāt un pajautāja, ko es šeit daru. Viņš man pateica, ka mana auditorija ir citā klubā, un sūtīja mani uz klubu "Četri balti krekli"." Tomēr pēc mēneša Indra šim vīrietim atspēlējās.

"Tajā pašā klubā pēc mēneša mums bija filmēšana un atklāšanas ballītē tur bija tas pats puisis. Es toreiz ar savu kompanjoni piegāju pie viņa galdiņa un ielēju šampi sejā, sakot: "Tu to esi pelnījis"," smaidot atceras Indra.

Viņa arī atzīstas, ka katrs vīrietis, kuram atteikusi, aizvainojis ar dzēlīgu komentāru par ārējo izskatu. 

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Salceviča atklāti runā ne tikai par komentāriem par svaru, bet arī par vēl kādu sava ķermeņa īpatnību – psoriāzi. Vienā no pēdējiem ierakstiem "Instagram" viņa sveicina visus psoriāzes mēnesī. 

Vairāk skaties 1188.lv

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu