Mančestras "City" Čempionu līgas mačā nespēj uzvarēt Kopenhāgenā

Mančestras "City" pēc Serhio Gomesa noraidījuma pirmajā puslaikā desmit cilvēku sastāvā otrdien nespēja uzvarēt UEFA Čempionu līgas mačā Kopenhāgenā.

Spēle ar "Copenhagen" beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

Izšķirošie notikumi šajā G grupas mačā norisinājās pirmajā puslaikā.

11. minūtē vārtus viesu labā guva Rodri, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās par spēli ar roku vārtu guvums netika ieskaitīts.

23. minūtē Nikolai Boilesens ar roku skāra bumbu, un video atkārtojums liecināja par 11 metru soda sitiena nozīmēšanu uz mājinieku vārtiem. Tomēr Rijada Mahreza sistajai bumbai iekļūt vārtos liedza mājinieku vārtsargs Kamils Grabara.

30. minūtē vēlreiz tika izmantots video atkārtojums, kas atstāja mazākumā "City", noraidot no laukuma Gomesu.

"City" ar desmit punktiem četrās spēlēs joprojām ieņem pirmo vietu, otrā ar sešiem punktiem trijās cīņās ir Dortmundes "Borussia", "Copenhagen" ir divi punkti četrās spēlēs, bet "Sevilla" ar vienu punktu trijās cīņās ir ceturtā.

Savukārt H grupas spēlē Turīnas "Juventus" viesos ar 0:2 (0:2) piekāpās Izraēlas komandai Haifas "Maccabi".

Abus vārtus septītajā un 42. minūtē mājinieku labā guva Omers Atzili.

H grupas līderpozīcijās atrodas PSG un "Benfica", kuras izcīnījušas pa septiņiem punktiem trijās spēlēs. "Juventus" un "Maccabi" ir pa trim punktiem.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022. gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".