Rosļikovs: Tiesas aizliegums izmantot preču zīmi "S!" ir politisks lēmums (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Politiskās partijas "Stabilitātei!" valdes loceklis Aleksejs Rosļikovs
Politiskās partijas "Stabilitātei!" valdes loceklis Aleksejs Rosļikovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Rīgas pilsētas tiesas aizliegums partijai "Stabilitātei!" izmantot saimnieciskajā apritē preču zīmi "S!" ir politisks lēmums, savu viedokli pauda partijas līderis Aleksejs Rosļikovs.

Politiķis to pamatoja, sakot, ka ne "Stabilitātei!", nedz arī Siguldas pilsēta nav komerctirgus dalībnieki, un, viņaprāt, aizsargāt var tikai tādas preču zīmes, ar kuru palīdzību tiek gūti ienākumi.

Rosļikovs norādīja, ka Sigulda preču zīmi ir piereģistrējusi šī gada augustā. Tomēr informācija Patentu valdes Preču zīmju datubāzē liecina, ka pilsēta to ir pieteikusi pērnā gada 28. decembrī.

Pēc politiķa teiktā, partija ir zinājusi, ka Sigulda veic zīmes reģistrāciju, un nekādā veidā neesot likusi tam šķēršļus.

Rosļikovs uzsvēra, ka tiesa ir pieņēmusi tikai pagaidu noregulējumu. "Lielā tiesa vēl ir priekšā", sacīja "Stabilitātei!" līderis, norādot, ka pagaidām lēmums partiju praktiski neietekmējot. "Varbūt divas uzlīmes nāksies noņemt," sacīja topošais parlamentārietis.

Partijas līderis arī uzskata, ka, uzklausot partijas argumentus, tiesa mainīs lēmumu. Tāpat viņš pauda, ka abām pusēm būtu labi sēsties pie viena galda un diskutēt. "Ja Sigulda to neuztvertu kā politisku lietu, mēs jau sen būtu par kaut ko vienojušies," uzskata Rosļikovs.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas tiesa pagaidām aizliegusi politiskajai partijai "Stabilitātei!" izmantot saimnieciskajā apritē preču zīmi "S!", liecina tiesas lēmums.

Kā informēja pašvaldībā, tiesa ir apmierinājusi Siguldas novada pašvaldības lūgumu noteikt pagaidu aizsardzības līdzekli preču zīmei "S!", kura ikdienā tiek izmantota gan atsevišķi, gan sauklī "S!gulda aizrauj".

Tiesa līdz galīgajam nolēmumam aizliegusi "Stabilitātei!" izmantot saimnieciskajā apritē preču zīmi, tai skaitā reklāmas, reprezentācijas materiālos, tīmekļa vietnē, bez Siguldas novada pašvaldības atļaujas.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu