T, 29.11.2023.

Amatpersona: Lietus bremzē Ukrainas spēku pretuzbrukumu Luhanskas apgabalā

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: AFP/Scanpix

Lietus dēļ nedaudz lēnāks kļuvis Ukrainas spēku pretuzbrukums Luhanskas apgabalā, paziņojis apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

"Mums nedaudz traucē laikapstākļi, jo šobrīd tieši uz Doneckas un Luhanskas apgabalu robežas līst, un tas bremzē ofensīvu, jo tehnika iestrēgst, bet vienalga es ceru, ka tuvākajā laikā mēs saņemsim labas ziņas no Ģenerālštāba par Luhanskas apgabalu," sacīja Haidajs.

Viņš sacīja, ka Krievijā Belgorodas apgabalā krievi būvē aizsardzības būves. Acīmredzot viņi gatavojas pamest okupētās teritorijas un veikt tā saukto "pārgrupēšanos".

"Mēs skaidri saprotam, ka viņu veidotie plāni ir pilnībā izgāzušies," sacīja Haidajs.

Viņš uzsvēra, ka "pret Ukrainas bruņotajiem spēkiem stāv milzīgs daudzums ieroču, tehnikas un personāla". Krievi nemitīgi veic triecienus pa Ukrainas bruņoto spēku pozīcijām, taču ukraiņu karavīriem ir lieliska motivācija.

"Mums galvenais ir saglabāt mūsu karavīru dzīvības, tāpēc lai viņi pārvietojas un strādā tā, kā ir nepieciešams, lai atbrīvotu mūsu teritorijas, bet ne uz bojāgājušo karavīru masas rēķina," sacīja Haidajs.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu